Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt már ilyet ?...

Más is tapasztalt már ilyet ? 20+6

Figyelt kérdés

Most kedden voltunk 20 hetes genetikán mindent rendbe talált a doki . Szerdán voltunk együtt a férjemmel és utánna rózsaszínes pecsételő vérzésem volt rögtön hívtuk a dokink 3*1 rutascorbint javasolt és másnap estére be rendelt méhszáj vizsgálatra ahol mindent rendbe talált és vérzésnek nyomát se látta meg nézett hüvelyi uh-n és nem látott semmi le valló szövet darabot a méhszájam is zárt , meg nézett sima uh-val is babon se látott semmit ,házas élet kerülését javasolta . De péntek este megint enyhe rózsaszínes folyásom volt ami ma reggel is éppen csak de a papírom látszik pedig semmi nagyon megerőltetőt nem csináltam így nem tudom mitől lehet legközelebb két hét múlva kéne csak vissza menni hozzá de nem tudom mitévő legyek nagyon aggódom ne hogy baj legyen , mocorogni érzem és látom is hogy mocorog .

Annyi még hogy pár hete majdnem minden orr fujásnál picit vérzik az orrom amire azt mondták hogy a sok folyadék fogyasztás miatt van és pattognak el a gyenge hajszál ereim nem tudom hogy ez közre játszhat bármiben is.



2023. márc. 18. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az ügyeleten.vagy hívd a dokidat azért fizetsz neki..
2023. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel hívtam és annyit mondott hogy pihenjek magnéziumot szedjek még pluszba és ha nagyon el kezdek vérezni akkor cuccal együtt ügyelet és bent tartanak egy hétig .
2023. márc. 18. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor figyeld,ha megmégis nagyon félsz menj be.a babáért kindnet
2023. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp pár perce olvastalak facebookon is a 2023as anyukás csoportban. :D

Szerintem nincs baj, én 26 hetes vagyok, mostanában hála Istennek nem, de talán pont 19-20 hetesen volt ilyen kis pecsételésem utoljára. Az első trimeszterben többször is. Nálunk minden rendben azóta is. Tudom, könnyű mondani, én is utálom amikor nyugtatni próbálnak (3 vetéléssel a hátam mögött…), de amíg nem bő a vérzés és nem fáj, addig ne aggódj.

2023. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen írtam oda is hátha , azóta az ügyelettel is beszéltem és ott annyit mondtak amíg nem bő intenzív vörös vér folyik meg nem görcsölök és nem érzek folyamatos erős szúrást ( hál istennek egyiket se tapasztaltam enyhén se csak a szokásos izom tágulásosat érzem) ne menjek be , mert így elég szerintük is hogy egy két napig csak fekszek és szedem ugyan azokat amiket ők is adnának amíg bent tartanak ,meg ugye vegyem figyelembe hogy látogatási tilalom van így végig egyedül lennék és sokszor az nagyobb stressz a kismamáknak mint hogy otthon van bezártság érzete .

De szerencsére az a kevés is múlni látszik épp egy gombostűnyi rózsaszín pötty van a papíron de azért ha egyátalán nem múlik és nagyon pánikolok abba maradunk a magán dokimmal hogy szólok és be megy rendelőjébe meg nézni .

2023. márc. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!