Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt utána...

Csak egy lány 2014 kérdése:

Halvány pozitív teszt utána vérzés. Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményt, tapasztalatokat szeretnék kapni. December 29.én volt egy méhen kívüli terhességem amivel műtöttek.

17.en teszteltem először egy halvány pozitívat ami azért kicsit erősödött mindennap csináltam egy tesztet, mivel nagyon tartok attól hogy megint úgy járok ahogy Decemberben. Ma kellett volna megjönnie, hát nekem tegnap megjott enyhe alhasi görcsel. Ma reggel teszteltem ugyan olyan a tesztem mint vérzés előtt, nem erős pozitív de látható második csík. Kérdésem az lenne h azért ilyen halvány és azért nem erősödik mert esélyes h megint méhen kívüli? Nem tűnik el de nem is erősödik. Valaki járt már így? Negatív kommentet ne tegyetek kérlek.. félelemből írtam hátha járt így valaki orvoshoz jelenleg felesleges mennem mindenképp várnom kell pár napot.



2023. márc. 21. 11:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kémiai lesz :(
2023. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megint méhen kívüli, szerintem csak kémiai terhesség volt sajnos (ha nem csak vérezgetsz, hanem normálisan jött meg). Ezek után fog csak ürülni a szervezetedből a hcg.
2023. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy lehet ennyi napig halvány pozitív teszt?! délutáni is a reggeli is mindig halvány pozitív volt 4 napon keresztül es ha már ilyen halvány akkor is ennyi napig tart kiürülnie? Ma is ugyan olyan volt mint a vasárnapi. Csak tegnap nem csináltam tesztet. Inkább kémiai legyen mint méhen kívüli. Köszönöm a válaszokat
2023. márc. 21. 11:55
 4/38 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napig volt halvány + mire megjött, és negatív lett a tesztem
2023. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

4 vagyok nekem ilyenek voltak 6 napig


[link]

2023. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Bogica0616 ***** válasza:
De ha elhalt a terhesség akkor a HCG egyből csökkenne nem? Vagyis vérzés előtt már csökkenés lenne? Rosszul gondolom? A kemiainál szokott olyan lenni, hogy egyik nap még halvány pozitív, másnap már negatív nem?!
2023. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én nem a legérzékenyebb tesztet vettem. Gabriel és x epil-ből 2 fajtát is (25-ös.) Én csak a méhen kívüli terhességtől félek, olvastam akkor emelkedik lassan a hcg szint és mikor decemberbe így voltam akkor is hasonlóképpen történt csak h egy napos késés volt. És akkor volt csak erős pozitív a tesztem a vérzés utáni nap reggel. Most ugye egy nappal előbb jött meg (tegnap) és reggeli tesztem gabriel teszt halvány pozitív ugyan olyan mint a vasárnap reggeli. Most várok 2 napot és csinálok megint egy tesztet.
2023. márc. 21. 12:54
 8/38 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a szombati és vasárnapi. És több napig csak ilyen...ezért félek mert lehet lassan termelődik, kíváncsi voltam járt e így valaki.

2023. márc. 21. 12:57
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Februárban én úgy jártam, hogy kimaradt a vérzésem, pozitív lett a tesztem, de nagyon halvány volt a 2. csík, ezért többször ismételtem, de nem erősödött. HCG vérvételen is voltam. Nem duplázódott. Orvos ultrahangon csak a sárgatestet és megvastagodott nyálkahártyát látott. Végül két hét késésnél kezdtem vérezni. Ez két hete volt, de még halványan most is pozitív a teszt. Szóval elég lassan ürül ki.
2023. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Bogica0616 ***** válasza:
szerintem menny be egy ambulenciára, főleg, hogy a teszt pozitív és vérzel. Ott tudnak vért levenni abból minden kiderül.
2023. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!