Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apuka lesz a 22 éves fiam,nem...

Apuka lesz a 22 éves fiam,nem korai?

Figyelt kérdés

Fiam 22

Párja 23

Bár már együtt laknak,ráadásul nem is albérletbe,ami azert szerintem nagyszó sajnos a mai világba.

Mindketten korrekt,bejelentett munkahelyen dolgoznak


A háttér végülis megvan.

De én nagyon korainak érzem,hisz még olyan fiatalok,gyerek késobb is lehet de azt az életet,szabadságot amit a gyerek előtt kaphattak volna gyerekkel már vissza nem fogják kapni


Én örülök a picúrnak,de aggódom hogy korai nekik hiszen ismerem őket,mindketten nagyon utazós,kirándulgatós életet élnek,nem azok az otthonülős tipusok.


2023. márc. 23. 08:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Az ő dolguk. Szerintük nem korai, neked meg nagyon nincs hozzá közöd, vagy beleszolasi jogod.
2023. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
És ha korai mit tudsz tenni? Úton van a gyerek és innentől gyökeresen megváltozik az életük 7-8 hónap múlva. Te annyit tehetsz, hogy segíted őket - legfőképp az időddel, anélkül hogy beszólnál abba hogyan csinálják.
2023. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is életkorra kissé korai, de remélhetőleg felnőnek a feladathoz. Attól, hogy sopánkodsz, semmi nem lesz jobb, sőt. Kezeld őket felnőttként.
2023. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Mi 20 és 21 évesek voltunk, mikor kopogtatott az első fiúnk, jó korán és fiatalon, de megoldottuk, megértünk a feladathoz. Szerintem ne itt kérdezgesd korai-e bízz bennük,már felnőttek meg fogják oldani. Egy gyerekkel is lehet utazni nem kell non stop otthon ülni.
2023. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen normális, hogy aggódsz, korainak gondolod annak ellenére is, hogy saját ingatlanban laknak, és mindketten bejelentett munkahelyen dolgoznak. Úgy ismered őket, mint akik nem otthonülősek, hanem szeretnek jönni-menni. Lehet, hogy van benned egy nagyobb adag félelem is, vagy talán még egy kicsit mérges is lehetsz rájuk. Anyósom érezhette így magát, mikor 23 éves koromban meglátta a menstruciós naptárat nálam, és azt hitte, hogy már gyereket tervezünk, csak ő akkor meg is nyugodhatott, mert egészségügyi problémák miatt kellett vezetnem, (sok kis ciszta volt a petefészkemben, 1 évig nem menstruáltam, mire gyereket akartunk, addigra sikerült ezt rendezni).


Mi is nagyon utazósak voltunk a férjemmel (akkor még barátommal), de ez gyerekvállalás után nekünk csak minimálisan hiányzott, és megoldhattuk volna, ahogy egyik ismerősömék már a gyerek két hónapos korában mentek borfesztiválra a gyerekkel a hátukon a hordozókendőben, meg minden fele, ma már rengeteg eszköz segíti a szülőket abban, hogy kisbabával is mobilak tudjanak lenni).


Szerencsés a fiad, hogy ennyire fontos neked, hogy nekik jó legyen, és aggódsz érte. Mi az, ami a leginkább ijesztő neked ebben az egészben?

2023. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
30%

Idősebb ember máshogy látja, főleg azok, akik nem érzik magukon a kort;)


22-27 között ideális nőknél, szerintem teljesen rendben van, sőt, könnyebben kelnek, könnyebben éjszakáznak, türelmesebbek. Az mondjuk esélyes, hogy nincs sok pénzük, de 5 éven belül változhat, és ha jól állnak is változhat(nálam sajnos változott, szegényebb vagyok, mint mikor szültem, már nincs lakásom, sorozatos rossz dolgok történtek, anyámhoz kellett költöznünk..)


Szerintem jó, várhattak volna még 3 évet, de sokat nem változtak volna semmilyen szempontból. 32 vagyok, idősnek tartom magam lélekben még egy gyerekhez, akkor is ha nagyon csinos, fiatalos, fitt vagyok, aki képben van a trendekkel, de belül “megöregedtem”. Persze ettől még lesz második gyerekem is, de bár ugyanazt tudnám nyújtani, amit 23 évesen sikerült, nagyon rugalmas voltam, alkalmazkodóképes, keveset aggódtam, hatalmas energiám volt és kicsit sem viselt meg az éjszakázás, csak az iszsz két évig.


Már többet aggódom, nem szívesen éjszakázom, és korban olyan távol vagyok, hogy bosszant a szerepjátékozás meg a gyerekkori emlékeim is fakultak, hogy jobban együttérezzek vele..


Elég jónak elég jó az ő koruk is, az enyém is, szerintem engedd el a dolgot.

2023. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%
Megfogják oldani, minden feltétel adott. És nézd így: Most 22 éves, 29 évesen lesz egy elsős gyereke, akivel (még bőven fiatalon) prímán lehet utazni, élvezni az életet és tenni szinte mindent, amihez kedvük van. Mire neki unokája lehet, még csak 45-50 éves lesz, így életerős férfiként lehet jelen sokáig a család életében. Ezek mind jó dolgok. A nagyapám is 22 volt, mikor fia született, most ismeri a dédunokáit. A gyerekeim csoporttársai nem ismerik a dédnagypapa fogalmát sem, mert egy hajlott hátú, 70-80 éves körüli nagymama jutott nekik.
2023. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%

Elvileg nem korai, gyakorlatilag meg nem lehet megítélni. Van akinek az ilyen idős korában, van akinek meg nem.

Max. pár év múlva szétmennek. Most mit lehet erre írni?

2023. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, most már ez van.
2023. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
40%
És miért gondolod, hogy neked bele kéne pofáznod abba, hogy ők mikor vállalnak gyereket???
2023. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!