Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi a csinosabb?...

Szerintetek mi a csinosabb? Ha egy kismama laza, vagy feszülős ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Nekem mindig tetszett a kismamákon a feszülős egyberuha, vagy övvel lefogott ruha. De magamon valahogy kellemetlennek érzem, hogy látszik a pocakom. Most kezd gömbölyödni és inkább rejtegetem. Vékony testalkat vagyok egyébként.

Szerintetek szép egy feszülős ruha, vagy inkább ne?


2023. márc. 23. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te jól érzed magad.
2023. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem a pocakom, de mivel nem vagyok sovány nem testre simulóba nyomtam, de nem rejtegettem
2023. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én az elején kicsi hassal inkább laza ruhákat hordtam, nagy pocakkal meg feszülőset. Mindkettő lehet csinos.
2023. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ami neked tetszik.


En pl. sosem viseltem ruhat , plane nem simulosat, addig, mig terhes nem lettem ! Terhessegben szinte csak az volt rajtam, olyan csinosnak ereztem magam. Sovany voltam, es csak a hasam volt, meg az addigi nem letezo mellem is megnott. Tiszta jol neztem ki !

2023. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között. Ne legyen lebernyeg, de ne is második bőr. Inkább a testrefeszülőshöz közel álló legyen.
2023. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Én meg most az elején inkább póló ruhákat hordok, vagy olyan rucikat amiben nem látszik annyira, viszont ha nagyobb lesz a pocakom biztos fogok testhez simuló ruhát hordani, mert tetszik.
2023. márc. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a csinos, amiben azt látom, jól érzi magát a kismama.
2023. márc. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ismét egy önbizalomhiányos nő, akinek más mondja meg a neten hogy mi a jó, hogy a jó.
2023. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Az elején még tudtam lazább ruhákat felvenni, a végére már inkább a feszülősebb volt a kényelmesebb. Nagy pocakhoz már nagyon nagy méretű felsőt kellett volna felvennem. Attól meg kiráz a hideg ha a kismama olyan felsőt vesz fel, amiből a hasa alja kilóg. Nekem inkább az az ízléstelen. Olyan sörhasú bácsi jellegű aki 2 számmal kisebb pólót hord. De ha te kényelmesen érzed magad laza ruhákban akkor hordjad azt. Azokból is fel lehet öltözni csinosan.
2023. márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Erre nincs egyetemesen jó válasz.


Nem kismama nőknek sem ugyanaz áll hóp.


A nem feszülősben én kövétnek nézek ki.. akkora leszek, mint egy elefánt, pedig alapvetően vékony vagyokYy

2023. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!