Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a fajta fájás/görcs?

Normális ez a fajta fájás/görcs?

Figyelt kérdés

Már két napja reggelente arra kelek, hogy a bal oldalon fáj a méhem, kb petefészek környékén. (Ma kicsit a jobb oldalon is fáj meg kicsit középpen is.) Szerdán voltam dokinál, akkor még nem volt ilyen fájdalom. Nézett méhszájat is, zárt 3000-es.

Viszont ez a görcs szerű fájdalom nem hagy nyugodni. Reggel a legrosszabb, akkor a bal derekam is nagyon fájt, majd kb 5 perc után (kis mozgás után) elmúlt a derékfájás, de a görcs az maradt. Tegnap vettem be magnerotot 2-t meg aludtam délután de nem múlt el, utána 2x500mg magnézium citricit és estére elmúlt. Majd reggel megint keződött.

Ez mitől lehet? Lehet hogy rosszul alszom? Mindig jobb oldalamon szoktam lehet hozzá valami köze? Vagy ez koraszülés jele lenne? (nagyon félek tőle) 22 hetes vagyok.



2023. márc. 24. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező,azóta?
2023. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, minden rendben. Azóta megszületett a kisfiúnk, akit indítani kellett 41+0 héten mert nem akart jönni. Nem tudom mi lehetett akkor, valószínűleg csak nőtt a méhem vagy ilyesmi.
2023. okt. 8. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!