Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Covid miatt vérzés az első...

Covid miatt vérzés az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
16.án kellett volna megjönni, 20.án teszteltem pozitívat. Rá 2 napra elkezdett fájni a torkom, tegnap láz, 38,2 volt a maximum. Paracetamolt szedtem 2x, estére barnázás, reggelre erősebb vérzés, menstruációszerű. Ma voltam dokihoz, csináltak uh-t 16 mm petezsák üres, mondván nincs szívverés (5 hetesen?!🤌🏼) elvetéltem, legyen kaparás. Nem egyeztem bele, most utrogestant szedek és vérzéscsillapítót, már enyhült a vérzésem. Várunk a 6. hétig, hátha mégis él🥺 Lehetseges covid miatt vetélés? Valaki járt már így?
2023. márc. 24. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi miatt lehet vetélés, senki nem tudja megmondani neked, hogy mi okozhatja. 5 hetesen amúgy nem is kell, hogy legyen szívhang.
2023. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt lefelejtettem covid tesztem pozitiv lett, de gondolom sejthető.

Egyebkent tudom, ezert is nem mentem bele a kaparasba…

2023. márc. 24. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, minden 4ik terhesség vetéléssel végződik, gondolhatod hogy nem covidos minden 4ik ember. Persze okozhatja a gyulladás vagy a láz, amit okoz.

Az hogy csillapodott a vérzés vagy el is állt, az jó jel. Szerintem még bármi lehet.

2023. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!