Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez is a méhszalagok nyúlása...

Ez is a méhszalagok nyúlása lenne?

Figyelt kérdés
Most este baloldalt fél óránként (nem rendszeresen, csak kb) egymás után többször szúrni kezd alul, a petefészek környékén a hasam. Élesen, erősen úgy, hogy a lábam is összerándult tőle. Az első terhességemnél nem volt ilyen. Ettem magnéziumot, pihenek, de így is újra előjött. Valakinek volt ilyen? 16 hetes terhes vagyok.
2023. márc. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Szerintem a szalagok. Első babámat várom.
2023. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugalmi állapotban nem szokott ilyen éles fájdalommal járni a szalagok nyúlása. Hirtelen mozdulatra, tüsszentésre, helyzetváltoztatásra fordul elő.

Esetleg nem császáros volt az előző?

2023. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig mindkétszer épp feküdtem. Természetes szülés volt az első. De nem lett rosszabb éjszaka, úgyhogy hátha nincs baj. Csak azért aggasztó volt, főleg az erőssége.
2023. márc. 27. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén 16 hetes vagyok. Tegnap én is hasonlót éreztem, alhasamnál fàjt,nyilalgatott,szurkált. Igaz én kitettem magam fizikailag mert egész délelőtt főztem. Magnézium és a délutáni pihenés segített.
2023. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!