Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első trimeszterben...

Akinek az első trimeszterben volt missed ab.-ja, és meglepetésként érte, hogy már nem élő a terhessége, visszatekintve talált valami jelet/tünetet/megérzést?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tüneteim elkezdtek elmúlni, rá 2 napra azt álmodtam hogy megjött, aznap reggel már görcsel mentem dokihoz, délután megindult a vetélés.

Egyébként a terhesség elejétől kezdve volt egy fura megérzésem hogy valami nincs rendben.

2023. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy megérzésem, hogy baj lesz (egyébként az eleje óta vérezgettem hematoma miatt). 10 hét felé elmúltak a tünetek, még keresgettem is a szívhangját de sose találtam azt hittem még biztos nagyon korai.

12 hetesen a genetikai ultrahang előtt 2 nappal elkezdtem vérezni. A babám már nem élt. :(

2023. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt semmilyen tünetem, úgyhogy tudtam, hogy valami nem oké.
2023. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A teszt láttán valahogy nem tudtam beleélni magam. Lattam pozitív, de ugy voltam vele, nem tudok örülni, pedig fél évet vártunk rá, mert bármi lehet.


Rá 1 hétre anyós a fejemhez vágta, hiába pozitív a tesztem, ugyis elvetélek, mert minden 2.terhességnek az a vége (akkor már volt egy majdnem 2éves fiunk).


9hetesen elvetéltem. Pedig semmi jele nem volt.

(Következő hónapban megfogant a lányunk, ott a tesztnél ismét tudtam örülni)

2023. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig belenyilallt a hasamba, ha tüsszentettem és az orgazmus is nyilalló fájdalmat okozott. A többi terhességemnél nem volt/nincs ilyen, csak annál az egynél volt, ami missed AB-s volt.
2023. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen volt missed ab műtétem. Megállt a szíve a picurnak. 2 hete történt. Előtte éreztem valamit hogy valami nem okés. Hirtelen megérezés volt. Nálam az uh előtt mikor mondta az orvos, hogy nincs szívhang már kezdett múlni a hányinger is. Addig 8 hétig hánytam minden nap...
2023. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 hetes várandósan 6 hetesnek mérték, és hematoma is volt mellette, de nem vérezgettem. Jelezte a doki, h szamithatok erre az esetre, de nem akartam belegondolni, elfogadni, gondolván úgyis minden rendben lesz. Egyaltalan nem hánytam (ellenben az első terhességemmel, amiből van egy lányom) csak étvágytalan voltam, és hányingert éreztem, illetve a szagokat kicsit erősebbnek. Aztan 1-2 hét múlva elkezdtek enyhülni a tünetek, a 10. terhességi héten pedig nem volt szívhang. Amikor megtudtam, hogy elhalt a magzatom, az osszes addigi terhessegi tunetemet, mintha elvagtak volna. Mintha az enyhe tunetek csak pszichesen lettek volna jelen… Ujra tudtam enni, volt etvagyam, nem zavartak a szagok, és a fáradékonyság is elmúlt.

Szoval el akartam hinni h nincs semmi baj es terhes vagyok, ezert annak is ereztem magam, míg arcon nem ütött a valosag. Visszagondolva az enyhe tunetek voltak jelek, amiket siman meg tudtam magyarazni magamnak azzal, h minden terhesseg más, ez most lehet nem lesz olyan rossz, mint az elso…

2023. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terhesek vagytok kérdező és a válaszolok azóta? Részvétem a baba és a vetélés miatt
nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már meg is született:)
nov. 11. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!