Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lactovit testápolót használhat...

Lactovit testápolót használhatók szerintetek korai terhesség alatt? Vagy valami ajánlat mit használtok?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és eddig nagyon nem mertem semmit sem magamra kenni de nagyon ki van száradva az egész karom.

2023. márc. 28. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó válaszoló valahol veled értek egyet 😐

Én nem hiszem el, hogy ennyi mindentől paráznak manapság a kismamáknak. Testápolótól baj még ilyet se hallottam ...

2023. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj ,hogy a mai kismamák 90%nak elmegy az agya és nem képesek gondolkodni!
2023. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
A gyereket is burokban fogják nevelni...de ezek annyira komolytalan kérdések.. nem hinném hogy valós kérdés lenne.
2023. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vajon a kérdező csak vízzel fürdik, mert a tusfürdő, szappan is kemikália?
2023. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én nem értem egy egyszerű kérdésre miért nem lehet egyszerű választ adni.


A krém felszívódik és nem tudom mi az az anyag ami nem tesz jót.


A tusfürdőt lemosod nem? Vagy habosan hagyod magadon?


Na várom a további kötekedő válaszokat. Szívesen elolvasom.

2023. márc. 29. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossman és dm-Ben lehet kapni pont ezekre való kismama krémet test ápolót én is ott veszem ezeket a baba termekeknel keresd ott megtalálod :)
2023. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm szépen, megnézem 🤗
2023. ápr. 8. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem ertem ezt a sok rosszindulatot az emberek felől, miert akkor gond ha valaki elő vigyázatos? Nem ertem teljesen miert kell lehurrogni ő csak egy egyszerű kérdést tett fel amire elég egy egyszerű választ adni. De nem is kötelező :)
2023. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!