Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit és mennyit esztek egy nap...

Mit és mennyit esztek egy nap a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom is számit? GDM, 160 g szénhidrát.


Reggelire egy szelet kenyér (tk, saját sütés) felvágottal, sajttal, zöldséggel.

Tízóraira cukormentes rudi meg korpás keksz legtöbbször.

Ebéd az basmati rizs/bulgur/durum tészta zöldséggel, hússal vagy főzelék vagy mikor mi. Mikor kezdtem a diétát hozzá kellett szoknom itt az adaghoz, mert korábban többet ebédeltem de pár napnál tovább nem tartott, már nem is bírnék nagyobb adagot enni. Pl ma sült csirke volt egy egész, nyersen mérve 60 g basmati rizs meg jégsaláta, az nálam eteti magát szóval abból jó sok.

Uzsonnára jöhet bármi, szó szerint, ami belefér nekem 20 gramm szénhidrátba, pl ha sütöttem sütit, vagy cm keksz, vagy gyümölcs, de volt már cm kakaó vagy tejeskávé is.

A vacsora adagom az nem valami sok, vagy azt eszem amit ebédre csak kb feleannyit, vagy a reggelit ismétlem meg.

Még van egy pótvacsim de az általában magvak és mennyiségileg is sokkal kevesebb, mint bármelyik más étkezés.



Őszintén, úgy érzem néha nagyon sok ennyi evés de nem híztam szóval olyan rengeteg nem lehet :D

2023. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Folyton eszek vagy iszok.


Vannak napok, amikor rengeteget akarok enni, vannak, amikor megiszok 4-5 liter vizet és semmit nem eszek.


Általában jó cukros dolgokat kívánok. Gyümölcs, tejbegríz, müzli szelet, kókusztej, de tegnap magában nekiálltam cukrot is enni valami furcsa indíttatásból.


Amúgy terhesség előtt sok zöldséget ettem (a vizeletemből is mindig látszott).


A főétel (ha nem marad ki), általában valami zöldséges rizs, bulgur, quinoa + csirke hús, marha pörkölt, karajhús, fasírt.


Az új kedvencem a pizza, két vagy három éve nem ettem, de az elmúlt hónapban 3x is. Illetve zöldségből készült tésztát is nagyon kívánom.


Én érdekes módon az utolsó hónapban talán fél kg-t híztam, de a kiskönyvbe 53 kg van beírva és ma pl. 52.5-nek mértem magam tegnap 53.8 kg voltam.


Szóval én eszek, amit kívánok…

2023. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en az elso 2 szemeszterben annnyit ettem :-D... fuu. 53 kg-val lettem terhes es 65 kg-val szultem. a 3. szemeszterben lealltam a kajaval nem volt etvagyam nem fert belem semmi, rettenetesen ereztem magam, dagadtnak fu de szenvedtem :).

mostanra 15 honapos a baba.

en 48 kg-ra lefogytam azota szoval szuperul lement a suly.

2023. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!