Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cerclage, méhszájzáró műtét...

Cerclage, méhszájzáró műtét után érezni a varratokat?

Figyelt kérdés
2 napja volt ilyen műtétem és mintha érezném a varratokat. Akinek volt ilyen műtéte érzett valamit? Ha igen, mikor múlt el?

2023. márc. 30. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még konkrétan magát a műtétet érzed. Nekem minden fájdalom vagy kellemetlenség elmúlt 5 nap alatt, nem éreztem a varratot.
2023. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miert nem arabint kaptal?

Ez mar nagyon elavult modszer

2023. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Èn például arabin pesszárium mellett elveszítettem egy babát, cerclage-al pedig végigvittem egy terhességet. Ennek a “nagyon elavult” módszernek köszönhetem a gyermekemet. Nem mindig, minden esetben az új szupi dolog a megoldás.

A kérdésre pedig ez nem válasz.

2023. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most megint kórházban vagyok, mert azt hittem reggel hogy elment a nyákdugóm. De állítólag nem lehetett az mert teljesen zárt a méhszáj, inkább a műtét miatt felhalmozódott nyák távozhatott egyszerre.
2023. ápr. 1. 20:27
 5/9 anonim válasza:

Szia! Hogy vagy azóta? Most találtam rá erre a topikra.

Nekem április 18-án varrták be, egyébként csak megelőzés miatt mert előző terhességeknél nyílt, most még egyenlőre nem.

Neked is az előzmények miatt kellett bevarrni? Feküdnöd kell?

Remélem minden rendben van!

2023. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia, szerencsére minden rendben van azóta, már 24 hetes vagyok ☺️.

Nekem is előzmények miatt varrták be, mert tavaly elvesztettem a babám a 23. héten. Varrat után pár hétig feküdtem, már nem, viszont nagyon kímélem magam.

2023. máj. 20. 07:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hír, örülök nektek!

Nekem anno a 24ik hét körül rövidült meg a méhnyak a varrat mellet egy centit, de még így is 2 centi körül maradt. Utána problémamentes volt a terhességem, persze a folyamatos aggódást leszámítva. Múlt héten ünnepeltük a babám első születésnapját.

Hasonló jókat kívánok neked!

#1#3 válaszoló

2023. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül 37 hetesen vették ki a varratokat és szeptemberben a 40. héten született a babám, úgyhogy nekem nagyon bevált a cerclage :)
2023. szept. 27. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök a sikeres terhességednek kedves kérdező! Jó babázást kívánok! :)
2023. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!