Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen ez normális?

8 hetesen ez normális?

Figyelt kérdés

Nem minden egyes nap, de van, hogy este is hányingerem van és egyszer-egyszer hányok. Nap közben elvagyok néha csak émelygek. Többnyire reggel szoktak lenni a hányós pillanatok, de volt már délután is.

Nyugtassatok meg, hogy ez normális. :(



2023. márc. 31. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
2023. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Első terhességem...és ismerősi körben anyukák nem voltak így, hogy ennyit hánytak volna meg este is. :(
2023. márc. 31. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kis tulzassal terhesseg alatt minden normalis.

Jo, nyilvan nem minden, pl verzes nem, de amugy meg a tunetek nagyon valtozatosak tudnak lenni.

2023. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, normális. Legtöbb esetben valóban reggel szokott hányás lenni, de sok esetben más napszakban is előfordul, gyakorlatilag bármikor.
2023. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Végülis valamit valamiért. :) De jó lenne ha tudnék aludni és nem a wc-re kellene rohangálnom...:) Na de majd elmúlik. Köszönöm a válaszokat. :)
2023. márc. 31. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Nincs 2 egyforma terheség.

2023. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális! Én a szülőszobán is hánytam, mert nem maradt abba az ígér 12 héten, se a 20 amikor megmozdul .. blabla.

Remélem te nem jársz majd így. Próbáld meg a hideg tejet, hátha bejön 😊

2023. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó teljesen normális.


Egyik terhességem alatt bár a hányinger kb egész napos volt, hányás mindig csak este jött rám.

Kifejezetten a reggelek voltak a legkevésbé kellemetlenek, esték a legrosszabbak.


Másik terhességem alatt meg reggel hányinger nélkül tört rám a szédülés-hányás, estére nem volt bajom.


Mindkét terhességem alatt rendben zajlott minden.

2023. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal én a 14.ik hétig hánytam. 7kg ment le :D azóta is tartom a - 7kg-ot most vagyok 20 hetes :D annyi minden van amiről nem is gondolnánk hogy a terhességgel jár. Pl. Nekem kiszőrösödött a hasam a 16.ik hétre... Tele lettem szeplőkkel meg kis pigment foltokkal. 10.ik héttől pedig be van dugulva az orrom. És már pár hete a derekam is fáj, meg elveszitem az egyensúlyom, főleg a lépcsőn lefele jövet. Szóval lehet még pár dolog, ami a terhességgel járhat. 😂
2023. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7,8,9: köszönöm a válaszokat! Akkor még most jön a java :D amúgy nekem már 2 hete van orrdugulásom meg rengeteget tüsszentek bár amúgy is allergiára hajlamos vagyok + volt arcüreg problémám, de ez most fokozottabban előjön...a tengervizes orrspray meg semmit nem ér..


Megnyugtattatok! Köszönöm :)

2023. márc. 31. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!