Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Scitec Kalcium+Magnézium...

Scitec Kalcium+Magnézium terhesen szedhető?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt is azt használtam, aztán mikor terhes lettem megnéztem és írta a dobozán,hogy terhesség alatt is használható, nemrég viszont észrevettem,hogy a netes tájékoztatóban azt írja terhesen nem lehet. Most összezavarodtam, nem tudom,hogy szükséges-e váltani, bevált nekem ez a márka.

2023. márc. 31. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem!! Ha terhes, szoptat vagy bármilyen betegséget diagnosztizáltak önnél, minden esetben kérje ki kezelőorvosa, egészségügyi tanácsadója véleményét mielőtt bármilyen táplálékkiegészítőt vásárolna.


Ha erre gondolsz, ez csak olyan biztonsági felirat, hogy biztos ne ők legyenek a hibásak, ha valami probléma történik. Ez csak kalcium és magnézium. Szerintem szedheted nyugodtan, de megkérdezheted az orvosod legközelebb, ha találkoztok, a következő pár hónapban bőven lesz alkalom rá. :)

2023. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát van ahol csak ennyit ír, van ahol azt,hogy nem alkalmas terhes és szoptató nők számára.
2023. márc. 31. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában mindenre rá írják, hogy kihúzzák magukat a felelősség alól. De egy telefont megér a doki felé🤷🏻‍♀️
2023. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!