Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos émelygés mellett...

Egész napos émelygés mellett mit ettetek?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok 2-3 hete kezdődött az egész napos émelygés, néha hányás. Mindentől hányingerem van, a hús kizárt a szagát sem bírom. Eddig ami lecsúszott az a piritós vajjal vagy medves sajttal. Narancs, banán (de a banán is kiesett napokkal ezelőtt). Palacsinta. Kb ennyi. De már ezek is csak nehezen, erőltetve. Emellett keksz, ropi, csipsz lemegy valamennyi. Pedig tudom valamit enni kell :( de már nincs ötletem sem.

2023. ápr. 4. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire:

Vizes zabkása banánnal.


Ebédre: sima húsleves alaplé, tésztával


Vacsi: pirítós, vaj


Ezen kívül mindentől hánytam. Sok gyömbéres teát ittam, meg ha nagyon rossz volt, ettem pár szem háztartási kekszet. Az első trimeszterben sokat fogytam emiatt.

2023. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kínai csípős levesen és vajas zsömlén éltem az első 15-16 hétben. A húst azóta sem szerettem meg újra pedig már 3 éves a kisebb lányom.
2023. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan csak bananon es joghurton eltem az elso trimeszterben...meg csokin.
2023. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sós pattogatott kukoricát citromos vízzel.
2023. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Piritoson es alman eltem a 20. hetig.

Meg neha egy kis sultkrumpli johetett, de szigoruan olajban sutve, nem sutoben. :D



Ne aggodj, ha most nem tudsz enni eleg valtozatosan. A babanak nem lesz baja. Bosszanto amugy, tudom, de ezt az idoszakot tul kell elni :)

2023. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsjoghurt.
2023. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a banán meg a joghurtok váltak be :D
2023. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert ha émelyegtem es ettem, akkor futhattam hányni.
2023. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kólán, agyon sózott sültkrumplin és joghurt/kefir kombón éltem kb 6 hónapig.
2023. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb kekszek, korpovit, citromlé néha magában, szénsavas gyömbéres üdítő. Volt vagy egy hét, amikor vajas kenyér magában volt jó. Ivójoghurt. Az 13. hétig volt nehéz, utána már tudtam enni rendesen.
2023. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!