Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt 5.hétnél 1hét...

Pozitív teszt 5.hétnél 1hét múlva vérzés …halvány pozitív teszt.. van esély a normális terhességre?

Figyelt kérdés

Február 19en volt meg

Március 24én pozitív teszt 26án 10es érzékenységű teszttel is pozitív .. rá 3napra az okos terhességi teszttel pozitív és 5hét körül mutatott

Orvosnál jártam még nem látott semmit

Ma vérezni kezdtem menstruacios verzes kb hasam nem faj nem gorcsol .. holnap megyek orvoshoz tesztet csináltam a 10es érzékenységű pozitív a 25os érzékenységű halványabb de pozitív de aggaszt a verzes .. kinek mi a tapasztalata ? Van esély babára ?



2023. ápr. 4. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A vérzés és a halványuló teszt nem utal semmi pozitívra sajnos. Ettől függetlenül okozhatja más is a vérzést nem csak vetélés. Szerintem be kellene menned az ügyeletre.
2023. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdődött de akkor még pecsételő vérzés .. meg se vizsgáltak azt mondta egy ápoló vagy asszisztens ez nem lehet gond igyak bő folyadékot és magnéziumot szedjek és nem tudtak megvizsgálni mert az orvos nem ért rá és órák kérdése volt így haza küldött így a magán orvosomhoz csak holnap tudok menni mert az ügyelet egy rakás ….
2023. ápr. 4. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszttel,és vérzéssel én ügyeletre mennék.Vagy megmarad,vagy nem,de legalább tudom,hogy én mindent megtettem.
2023. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem készülj fel rá lélekben, hogy nem fog megmaradni.
2023. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet gond, ezek se normálisak..

Én így vetéltem el 5 hetesen..

Legjobb lenne ha megnézetnéd magad az ügyeleten...

2023. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Van képed az új tesztekröl? Halványabbak mint az utolsó tesztek vérzés elöttröl?
2023. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen van képem csak nem tudom hogy kell feltölteni de igazából nem mondanám annyira halványabbnak az elsőtől.. most hányingerem van kicsit szédülök a szagokra nagyon ki van hegyezve az orrom nem várok amint végeztem a munkával megyek az ügyeletre de lélekben minden reményem elveszett :(
2023. ápr. 4. 17:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Drukkolunk nagyon!
2023. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5# de őszintén, mit tudnak csinálni progeszteronon kívül?
2023. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ide lehet képet tölteni, majd másolod a linket ide

2023. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!