Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szülés előtti tüneteket...

Milyen szülés előtti tüneteket ismertek?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tünete volt szülés előtt? Ami ritkább, nem a magzatviz, vagy a nyákdugó stb. Azokat mind olvastam a neten. Például valaki hányt e előtte, vagy volt e telített érzése, arc torzulás. Szívesen hallgatnám őket. Történetek is érdekelnek. 38 hetes kismama vagyok és kezdek furcsa jeleket érezni
2023. ápr. 5. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Terhesség.
2023. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arc torzulásról hallotam már utólag képek alapján igaz :D

Sztem csak a fájdalom semmi fura.de kitudja

2023. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szebben fogalmazni, de mintha s*ggberaktak volna vasarnaptol, mikor behelyezkedett/lentebb ereszkedett, nagyon nyomta a farkcsontot, alig birtam menni. Kedden kezdett reszletekben tavozgatni a nyakdugo, szerda delben volt 3 eros osszehuzodasom 20 percenkent, ami a korabbi sok josloval ellentetben megkovetelte a teljes figyelmem, majd semmi. Aztan este 11-tol indult a buki osszehuzodasokkal, es masnap korareggelre lett meg a babam.
2023. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*buli
2023. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bogus20 ***** válasza:
Reggeli èbredèsi hőmérséklet esèse. Előző szülèsemet jól jelezte, egy napra rá szültem. Most is mèrem, egyenlőre állandó, de van még 2 hetem az időpontig.
2023. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!