Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülést jelezheti?

Ez már a szülést jelezheti?

Figyelt kérdés

sziasztok

tegnap reggel óta menstruációs szerű görcseim voltak amik estére kicsit erősödtek is, a baba is intenzívebben mocorgott, szinte minden percben pisilni kellett, éreztem olyan érzést is sokszor mintha kakilni kellene nagyon de nem jön semmi és persze nem is nyomtam, nem erőlködtem, a vaginámba is szaggató érzés jött elő többször is, a babát éreztem egész idő alatt hogy nagyon-nagyon tolódik lefelé, a hasam is keményedett nagyon, farokcsontom kibírhatatlanul fájt. egyik kórházba telefonáltunk, ők azt mondták hogy figyelni kell most már akkor hogy lesz-e akár enyhe vérzés is vagy elfolyik a magzatvíz. most reggelre ahogy felkeltem megint kezdődik a menstruációs szerű görcs és a baba is eléggé nyom, mintha jönni akarna már, a keményedés is megint kezdődik eléggé. járt így már valaki vagy esetleg ez már tényleg azt jelezné hogy hamarabb fogok szülni? kerek 35 hetes vagyok ma. előre is köszönöm a válaszokat.



2023. ápr. 11. 09:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm egy hónapja szült és ő szerinte szülés előtt állok akár egy-két nappal mivel neki is így kezdődött, fájt a hasa, pisilni járt gyakran és szúrásokat is érzett a hasában, végül másnap hajnalban be is vitték, max. 1 óra alatt meg is született a kislánya bár mondjuk ő 39.hétre szült de a tünetek hasonlóak voltak :(
2023. ápr. 11. 09:39
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Lehet jósló fájás,zuhanyzásra elmúltak a tünetek?

Elég korai sztem énis 35 hetes vagyok..

Lehet hogy az időválrozásra voltak ezek a jóslóid

2023. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# nem múltak el sehogy sem sajnos
2023. ápr. 11. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudok válaszolni, első babámmal vagyok a 35. héten. De követem. Az orvosoddal nem tudsz beszélni?
2023. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben bemennék a kórházba.
2023. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Amig ejszaka aludtál és nem kemenyedtél..... addig ez csak időjárás,josló!

Igyál 1 deci vörősbort és jobb lesz!

De igen szülés elött vagy!5 héten belül barmikor elindulhat de túl is hordhatod!

2023. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Inkább tényleg beszélj a dokiddal..

Ha nem.múlik ep arra azt mondják hogy fájások..nem.jósló..

2023. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj egy kört a korházban, nézzenek meg, csináljanak egy NST-t, max haza küldenek.

Nekem a jóslók olyanok voltak, hogy én is azt hittem szülünk már, még rendszeresen is jöttek, de nekem is éjszakára elmúltak, így tudtam, hogy nem szülési fájás lesz még. Lehet, hogy a baba most csinálja magának a kifelé vezető utat, ékelődik. De inkább nézzenek meg, az a biztos! :)

2023. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lehetséges hogy csak jósló fájások voltak, ma már egy fokkal "jobban" érzem magam. A farokcsontom az fáj, szaggató érzés a vaginámba szintúgy van és az a kakilnom kell érzés is de ezen kívül semmi, a betétet is figyelem mindig. De van olyan érzésem hogy már nem bírom sokáig és szülni fogok, valaki érzett már így terhessége alatt? Erősen olyan érzésem van hogy maximum egy hétig ha kibírom még.
2023. ápr. 11. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is doki.


Írni akartam, hogy nekem is ez volt pár napja és még lehet idő hátra, de én 38 hetes vagyok, méhszáj nyitott, a baba be van ékelődve, de nekem akár jöhetne is már. Azt hiszem vasárnap feszítette az egész medencém a baba és hüvelybe is úgy sugárzott a fájdalom, hogy állni se bírtam, tuti akkor ékelődött be a feje.


35 hetesen viszont teljesen komolyan venném.

2023. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!