Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4.5. héten járok, nagyon fáj...

4.5. héten járok, nagyon fáj az alhasam, görcsöl mint amikor meg akar jönni most pl szúrkál de nagyon nagyon fáj Ez normális? Lehet vetélés vérzés nélkül?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4-5.héten? Azaz 1 hete maradt ki a menstruációd?

Még nagyon kicsi terhesseg, szerintem bármi lehet. De nem hiszem, hogy vérzés nélkül vetélés lenne. Sokan élnek meg menstruációs görcsöket (mintha mindjárt megjönne) de nem végződik vetéléssel. Viszont minden terhesség más, és mindenki szervezete nagyon egyedi, nem lehet tudni nálad épp mi zajlik. Ha pozitív a teszt, próbálj minél többet piehenni és nem parázni. Aztán kb 2 hét múlva menj el vizsgálatra. Ott már biztosabbat tudnak majd mondani (valóban ott van-e a terhesség, ép petezsák van-e, benne élő embrióval, szívhang, stb) az már sokkal biztosabb lesz. De én csak a 12.hét után nyugodnék meg.

Egyik terhességemnél sem éltem meg a fenti érzéseket, amiket te, de minden esetben (2 volt) csak az elsö trimeszter végén éreztem hogy ez már így elég biztos.

2023. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik az erős fájdalom én azért ránézetnék orvossal, nehogy méhen kívüli legyen. Vetélés nincs vérzés nélkül, de méhen kívüli okozhat erős fajdalmat. Főleg egyik oldalt.
2023. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon faj ahogy írod az nem normális szerintem. Nekem is volt az elején mensi görcs de azért az nem fájdalmas inkább kellemetlen volt
2023. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!