Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehet h 8 halvány pozitív...

Az lehet h 8 halvány pozitív teszt ellenére 3 nappal a menstruáció kimaradása után még terhességre utaló jelet sem látott az orvos?

Figyelt kérdés
a nem várt előtt 2 nappal már lett egy hajszálvékony é halvány csíkom a teszten, aminek 3 napra rá lett vastagsága is. Halványnak még mindig halvány volt, de ott volt. Nem tudtam eldönteni és elborult aggyal csináltam 8at:) mindegyiken megjelent halvány. Elmentem dokihoz, mert arcüreggyuszim van, mondta hátha lát valamit. AZt mondta a teszt csak akkor pozi ha ugyanolyan erős mint a kontroll csík, és h az UH-n nem lát semmit ami terhességre utalna, menjek vissza két hét múlva.
2010. okt. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég korán nézet meg,2 hét múlva már tuti lehet látni :)

Szerintem pár nap elteltével csinálj egy tesztet de csak reggeli vizeletből,annak már erősebbnek kell lennie.

25hkm

2010. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz, ha ennyi halvány pozitív volt, szerintem tuti terhes vagy, persze, csak halkan jegyzem ezt meg még.

Ha tudni akarod biztosra, én sem bírtam ki egyébként a sok halvány pozitív mellett, szóval ajánlani tudom a labort. Elmész, leadod a vért HCG-re és pár óra múlva kész az eredmény. Ha érdekel, írok pár labort, ahova tudom, hogy nem kell beutaló.

2010. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, az nagyon jó lenne.

Akkor légyszi írj ha tudsz.

2010. okt. 8. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy még nem látta, szerintem is ott kell lennie a babának, ha ennyi pozitív teszt van:)) Drukkolok!
2010. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is remélem hogy ott az a baba:)
2010. okt. 8. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az egyik: [link] itt 3000 forint volt. Érdemes odaszólni és időpontot kérni, de ha nem kérsz, akkor is fogadnak.

És Nyírő Gyula Kórház: [link] itt 3600 forint volt a vizsgálat. Csak itt külön mondani kell, hogy nem beutalóra jöttél, csak nézzék meg a HCG-t.

Mindkét vizsgálat pár óra alatt kész volt. Csak reggel menj mindenképp.

2010. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A vérzésemnek hétfőn kellett volna megjönnie, szerdán mentem dokihoz. Nem látott terhességet, csak megvastagodott nyálkahártyát. 1 hét múlva kontroll, amikor is ott volt a petezsák, 2 hét múlva pedig már 8,9 mm-es embrió szívhanggal.

Tehát: ne aggódj, 2 hét múlva már Te is látni fogod a babát.

2010. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!