Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes folyás terhesség alatt?

Vizes folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Egy hónapig használtam progeszteron tartalmú kúpot barnázás miatt, most vagyok 21 hetes. 2 napja hagytam abba, mára kevés vizes folyásom van. Írtam a nőgyógyászomnak, mondta hogy figyelgessem, ha nem múlik menjek az ügyeletre. Másnak is volt ilyen folyás? Aggódom hogy esetleg a magzatvíz szivárog.

2023. ápr. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó, csak az volt. Naponta többször kellett tisztasági betétet cserélnem. Első gyereknél még ráparáztam én is,a másodiknál már nem.
2023. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális
2023. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2023. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta 3x voltam ügyeleten. Harmadszor nagy mennyiségű víz távozott, azonnal rohantam, biztos voltam benne hogy ez nem lehet más csak magzatvíz. Megmérték, a mennyisége nem változott, a méhszáj teljesen zárt. Nem a magzatvíz szivárog…nagyon nyugtalanít a dolog, de gondolom 3x nem tévednek úgyhogy próbálok megnyugodni. :)
2023. ápr. 18. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal gyógyszertàrban lehet olyan vizeletteszt csíkot venni. Ami megmutatja, hogy a magzatvíz szivárog e. Ilyen ellenőrző gyorsteszt.
2023. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!