Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még olyan, aki első...

Van itt még olyan, aki első perctől megérezte a terhességét, de nem volt hajlandó elhinni?

Figyelt kérdés

Ez én lennék, 36 éves vagyok, 2 hét híján 37. Őszintén, mostanra jutottam oda lélekben hogy inkább szeretnék gyereket, mint nem (rossz gyerekkor, mentális problémák). Utána azon agyaltam, hogy ennyi idősen, hiába néznek 10 évvel fiatalabbnak, nyilván nehezen fog menni. Egész életemben megszakítással védekeztünk az aktuális párommal, mégse estem teherbe soha. Sőt, az első kapcsolatomban, a menzeszem megszűnt másfél évre, és soha nem derült ki az oka. Unokatesóm és anyám is nagyon lassan, nehezen estek teherbe. Dokim javaslatára szereztem LH tesztet, és egyszer se jelzett pozitívat, bár két napig megjelent egy halványabb csík. A hőmérsékletem megugrott, viszont elég ingadozó maradt. A feltételezett ovuláció időpontjában azért együtt voltunk a párommal. (Ez az első hónap hogy próbálkoztunk)


Minden észérv ellenére, valahogy éreztem hogy ez a hónap másabb. Szinte azonnal bedurrant a mellem, hiperérzékeny lettem, ami máskor csak menzesz előtt fordult elő. Ja, és a szagok. Konkrétan nem tudtam elviselni a cigit, meg egy pár jellegzetes utcai szagot. Plusz, voltam olyan rosszul, hogy még az edzést is kellett hagynom, mert csak rosszabb lett. Végig ott zakatolt a fejemben, hogy mivanha, mivanha, de képtelen voltam elhinni, meg nem is akartam beleélni magam, hogy aztán csalódjak. A pms tüneteim is arra utaltak hogy mindjárt megjön.


A menzesz kimaradt, már aznap tszteltem, és egy nem is annyira halvány pozitív jött ki. Annyira megdöbbentem és meg is rémültem. Más esetleg, tapasztalt valami ehhez hasonlót?



2023. ápr. 17. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm ugyanennyi idősen, szintén elsőre, hasonló érzésekkel és gondolatokkal lett várandós.
2023. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan 32 évesen estem teherbe,de még a harmadik trimeszterben is voltak olyan pillanataim, hogy nem hittem el, hogy terhes vagyok, pedig terveztük, vártuk. Most meg azt nem hiszem el, hogy van egy gyerekünk, pedig már több mint 2 hónapja van egy gyerekünk :)
2023. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!