Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos spontán terhesség, ma...

Pcos spontán terhesség, ma voltam orvosnál görcsölés miatt 5 hetes terhességet számolt utrogastent kaptam de az ultrahangon csak annyit látott hogy petezsákra emlékeztető jel van akinél 5 hetesen nm látszodott? Folytatas lejebb :)

Figyelt kérdés
Méhnyálka hártya rendbe van , méhen kivülit kizárta.
2023. ápr. 19. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4+5-nél ugyanezt látta. (Ovu ideje biztos volt.) Azt mondta, normális, hogy ennyi látszik, kicsi még. Kaptam gyógyszereket én is. Sajnos, nekem nem maradt meg, de az nem azt jelenti, hogy neked se fog!

Nekem azt mondta, még ne éljem bele magam, de ne is engedjem el. Neked is ezt tudom tanácsolni, főleg, ha nálad nem biztos az ovu ideje se. 🤞

2023. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen még alig látszik valami. Nekem is PCOS van, én is folyamatosan szedtem a progeszteront, 2 egészséges gyerekem van, vetélésem nem volt soha. Görcsökre szedj magnéziumot.
2023. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Görcsre azt mondta hogy éleg az utrogestant szedni hüvelykup
2023. ápr. 19. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Elirtsm bocsánat, azt irta papirra hogy nem lathato petezsakra emlekezteto jel
2023. ápr. 19. 13:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Leirom reszletesebben. Endoterium 13mm benne egy 2,5mm felritkulas
2023. ápr. 19. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor 7mm felritkulás volt és "talán ez petezsák lesz". De ha nem rendszeres a vérzésed, akkor mi alapján számolt 5 hetest? És mi alapján zárta ki a méhen kívülit? A felritkulás miatt? Csináld amit mondott, majd kiderül, mi lesz. De ERŐS görccsel menj vissza!

#1

2023. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

33napra jott meg előző honapba.. ugy kb még csak most lennek 4+os...

28napossal számolta.

2023. ápr. 19. 14:52
 8/9 bikini válasza:

Én most vsgyok 5 hetes pár napos, és még petezsákot sem látnak sehol.

Méhen kívül sem. Létezik ilyen?

a hcg 1680.

Megjelenhet még?

2023. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bikini válasza:
milyen vastag a nyálkahártyád, azt megírnád kérlek?
2023. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!