Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben Covid?

Első trimeszterben Covid?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok es covidos lettem. Lehet ebbol barmi gond? Tunet csak annyi, mintha megfazva lennek.
2023. ápr. 20. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A második hullám alatt voltam covidos a nyolcadik hétben.

Akkor még óriási pánik volt, 2 hét karantén, stb

Nagyon rosszul voltam, de szerencsére kórházba nem kerültem . A babámnak semmi baja nem lett, ma már 17 hónapos huncutság.

2023. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a második genetikain agykamra tágulatot állapítottak meg, megszakítás lett a vége. Mindegyik orvos egyből kérdezte, voltam-e covidos? (Voltam, igen, a 10.hétben) Azt mondták attól lehetett, de ez inkább tipp volt részükről, nem kaptam 100%-os magyarázatot. Most ez úgy tűnik, meg akarlak ijeszteni, de nem, ahogy olvasom többségében semmi gond nem szokott lenni. Ez se biztos hogy amiatt volt, csak sok orvos szereti mindenre rávágni h a covid. Szóval szinte biztos, hogy semmi gond nem lesz!
2023. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én mondjuk a második trimeszterben voltam covidos, semmi baja a babának. Nem rosszabb, mintha csak megfáztál volna.
2023. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első és a 3.trimeszterben is voltam covidos.

Első tdimeszterben cefetül is voltam, 3.trimeszterben csak a tesztem lett pozitív.


18honapos a lányom :)

2023. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Most azért mert leírtam, hogy velem mi volt, és nekem mit mondtak az orvosok, miért vagyok lepontozva? A kérdező azt kérdezte volt-e valakinél bármi gond, én meg leírtam. elhiszem, hogy ilyenkor csak pozitív tapasztalatot vár az ember, de én a kérdésre válaszoltam. Sajnálom, ha ez sokaknak nem tetszik, de leírhatjátok mi a gond a válaszommal!
2023. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

5 perszehogy le vagy pontozva.en is le leszek mindjart,ha leirom,hogy meghalt a magzat az elso trimeszterben az alatt mialatt covidos voltam..a negativ covid teszt utan volt mentem orvoshiz,akkor mar nem elt a magzat..az orvos engem is kerdezett,hogy voltam-e covidos...mondtam,hogy igen,a pozitiv teszt utan ket hettel teszteltem pozitivat covidra.

Azt mondta,hogy lehet összefugges,de e

2023. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan nem tudja megmondani.

Bocsi,veletlen hamarabb kuldtem el mint befejeztem volna a valaszt.

6

2023. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben voltam covidos, pont 6-7. hét környékén kaptam el. Semmi lázam nem volt, csak nagyon rossz volt a közérzetem és fájt a fejem, enyhe hőemelkedés. A doki nekem azt mondta rubofent szedjek napi 2-t legalább egy hétig, akkor is ha nincsen lázam, hogyha van valami gyulladás a szervezetembe azt csillapítsa. 25 hetes vagyok, eddig minden rendben a babával :)
2023. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is az voltam, pozitív teszt másnapján belázasodtam. Semmi baj nem volt az égvilágon, annyi, vigy baromi fáradt voltam és egész nap csak aludtam.
2023. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Off

Nem feltétlenul azért kérdezik, hogy voltal e covidos, mert amiatt törtent a baj....

Egyrészt sok mindent fognak a covidra, másrészt karácsonykor törött kézzel mentem a traumatológiara és mit voltak képesek először kérdezni?? Hogy voltam e covidos

2023. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!