Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két tesztről? kephost.net/p/OTA4NDIx.jpg (Predi) kephost.net/p/OTA4NDIw.jpg (Facelle)

Figyelt kérdés

Az egyik az egy időntúli Predictor volt, így azzal annyira nem törődtem, mert tudom, hogy olyankor már érvénytelen. De csak nem hagyott nyugodni, mert a predi időntúl is full negatív maradt eddig, így vettem még teszteket és megcsináltam egy Coraxot, időn belül az is két csíkos lett, bár elég haloványan.(erről sajnos nincs kép :() A másik képen, a kék, az viszont időnbelüli Facelle teszt, amin szintén látok egy halvány második vonalat.

Szerintetek bizakodhatok kicsit?

Másfél éve várjuk a csodát a PCOmmal, ez a masodik Clostis ciklusom, és mintha a mellem is érzékenyebb lenne, de annak nem adtam sok jelentősséget. Annyira boldog lennék, de nem merem beleélni magam.



2023. ápr. 23. 13:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 23. 13:01
 2/21 A kérdező kommentje:

Bocs, az elsőt kicsiben sikerült másolni…


[link]


[link]

2023. ápr. 23. 13:03
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezek pozitívak.
2023. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartasz a ciklusban? Mensi ideje előtt? Vagy most kellene megjönnie? Vagy már késik? Mikor csináltad a tesztet? Reggeli vizeletből?
2023. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Eléggé rendszertelen a ciklusom, de a legutóbb a clostival 33 napos volt. A facelle az ma reggeli első teszt és a 29. napon tartok ma.
2023. ápr. 23. 13:26
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég halvány, de pozitív mindkettő. Csinálj 2 nap múlva is, hogy lásd, erősödik-e.
2023. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Sztem a Predi szürke, a masik elázott...

Remélem, hogy nincs igazam és tényleg sikerült, de én nem látom ezeket pozitívnak...


Majd ismételj, kíváncsi vagyok.

2023. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, a predi nem is mérvadó. Még elázott teszttel nem találkoztam. Miből gondolod, hogy az? :(

Én is remélem, hogy nincs igazad. Később jelentekezem!:)

2023. ápr. 23. 15:08
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem pozi

A predin ennyire nincs száradása az akkor olyan hogy nagyítóval keresed fenybe forgatva. A predin ott lehetett a csík időben csak nagyon halványan

2023. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pozitívak, de ahogy előttem írták tesztelj újra 2-3 nap múlva.
2023. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!