Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt,vérvétel...

Terhességi teszt,vérvétel holnap már kimutatná így a terhességet? Többi lent

Figyelt kérdés

Utolsó menstruació 03.24


28-29napos ciklusok

Elmaradt 04.21től

Holnap lesz a 36.ciklusnap

Utolsó együttlétek,amikor foganhatott volna: 04.13, 04.19


2023. ápr. 27. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi teszt már kimutatja ha késik a mensesed és állapotos vagy.

Elvileg 6 napja késik..csinálj egy tesztet

2023. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Csináltam ma reggel,negatív,tegnapis

Azért gondoltam hátha a vérvétel érzékenyebb

2023. ápr. 27. 15:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha 21-én (nem) kellett volna megjönnie, akkor 7-e körül volt ovud. A 13. és 19. együttlét is elég késői. 6 napos késénél már pozitívnak kellene lennie a tesztnek a 13-ai együttlét alapján, a 19. meg nagyon későn volt, arra nagyon kevés az esély, hogy összejött...
2023. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késés után ha nem mutatja ki, akkor szerintem a terhességet kizárhatod :/
2023. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Előtte is voltunk együtt aprilis 7.,10,11.én

Csak az utolsókat irtam

De akkor is védekeztünk,spermicid kúp+gumi(igaz elszakadt) de megszakitassal kup mellett is

Peteeresem szerintem is 7.en volt mert 6.an negativ volt az ovu teszt, 7.en egyforma vonal..utanna meg 10.én (ami 18.ciklusnap)akkor mar szinten negativ

De ha petteereskor az együttlétből lett volna megtermekenyites akkor mar kimutatta volna?

2023. ápr. 27. 16:35
 6/18 A kérdező kommentje:

De ha terhesség kizarva,vagyis majdnem akkor nemtudom mitől késhet? :( Sosem volt meg igy az elmúlt 3-4évben

Hasam kicsit görcsöl,derekamis fáj mint mensi előtt,de mégsemjön meg

2023. ápr. 27. 16:36
 7/18 A kérdező kommentje:

17. Én (25.ciklusnap)éreztem kis nedvesedést,amit mensi előtt nem,hülyesegbol csinaltam ovu tesztet akkoris de nem egyforma lett a 2csik,halvanyabb..azota is halványabb sot mar alig latni, olvastam a jóstesztről ha erősödik,de enyém eltűnt. Nőgyógyász aztmondta 2 peteérés nem lehet különböző idöpontban.

De az lehet,hogy 7.én esetleg megérett a petém,csak nem szabadult ki a tüszőből? Attól is késhet?

2023. ápr. 27. 16:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosra akarsz menni menj el vérvételre, sok helyen már aznap megküldik az eredményt.


Rengeteg oka lehet amúgy hogy késik, a terhesség csak egy a sok közül.

2023. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Szia,én is hasonlóan vagyok mint te.

Utolsó menzi március 29én volt,ma tezteltem negativat,nekem is gyengén fáj a derekam és a hasam aljába szurkál

Ha nemjön meg jövöhét hétföig akor elmegyek én is az orvoshoz

Te mikor készülsz vérvételre

2023. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó,akkor télleg hasonló

Holnap megyek vérvételre,de vagy aznap vagy jövőhéten lesz eredmény az ünnep miatt,nemtudom :/ furi,mert vannak csomó mensi előtti tüneteim,mostis leszakad a derekam mégsem jön meg. Ha vérvétel sem mutat semmit, május 8.án kell visszamennem az orvoshoz,mert most hétfőn voltam,de hüvelyultrahangon nem látott semmit. Azért majd írj,hogy mi lett veled is! :)

2023. ápr. 27. 17:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!