Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Későbbi ovuláció kitolhatja a...

Későbbi ovuláció kitolhatja a ciklust? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Volt-e már Valaki úgy, hogy a ciklus félidejébe amikor lenne a peteérés(oviluláció) akkor kicsi tüszők voltak, igy félidőben nincs ovu. Ha később értek be a tüszők(a ciklus fele és a vége közötti időbe) akkor az eltolhatja a menstruációt? Járt már Vki igy esetleg? Remélem azért érthető ahogy leírtan és hogy mire vagyok kíváncsi 😁

2023. ápr. 27. 21:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez így működik. Szóval nem csak valaki volt így, hanem mindenkinél így van egy hosszabb ciklus esetén.
2023. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez minden esetben így van.. A ciklusban fontos a luteális szakasz (peteérés és menzesz közt eltelt idő). Az én példámra. Átlagban 29 naposak a ciklusaim. 15.ciklusnapon ovulálok.. És innen számítva a 14.ik napon jön a menzesz. De volt már, hogy az antibiotikum kúra eltolta a peteérésem. Egészen a ciklus 21.ik napjáig, és akkor is rá 14 napjára menstruáltam. Viszont ez a szakasz mindenkinél más, van akinél hosszabb van akinél rövidebb. Tudok olyat, akinek a luteális szakasz csak 7 nap. Probléma is volt a teherbe eséssel. 🙂 Remélem hasznos volt a válaszom 🙂
2023. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Mindjettőtöknek köszönöm szépen a válaszát, igen hasznos volt ment a zöld kéz😊

Nem jártam még igy, és nem tudtam mire vélni, hogy már 8 napja késik. Gondoltam erre is, hogy ez miatt tolódik. Múlthét hétvégén egy megérzésből, kiváncsiságból csinaltam egy LH tesztet pénteken amikor meg kellett volna jönnie, és pozitiv lett, ugyabolyan erősségű volt a 2 csik. Es vasárnap is csinaltam egyet es az is pozitiv lett, itt ennél erősebb is volt a 2. csík. Hétfőn is csináltam akkor meg már halvány volt szóval az már negativ lett. De csak kedden tudtunk délelőtt együtt lenni a férjemmel. Remélem nem nagyon késtünk le róla, nem gondoltam volna h ennyire eltolodik a peteeres. Mivel Április 5én voltam UH-n elvileg 2 nappal az ovu elott. És akkor or latott csak 2 kicsi tüszőt a doki. És Május 3án megyek megint UH-ra. Clostyt szedtem es azt ellenorzi, ugy adja az időpontot a doki, hogy peteérés vagy elote 1-2 nappal legyek. De igy ez nagyon elcsúszott most es nem tudtam még elkezdeni igy a clostyt mert nem jott meg, és azert megyek 3-án mert akkor nezte volna a peteerest ujból. Hat igy jartam most sajna.

2023. ápr. 28. 15:05
 4/39 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked, ha múlt hét vasárnap két erős csíkos teszted volt, akkor hétfőn volt tüszőrepedés. Tehát ha minden igaz akkor május 7.ikén kellene nem megjönnie 😊 szerintem 1 hét múlva már tesztelhetsz hátha 😊😊
2023. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Bizom benne, hogy nem késtünk le róla, hogy csak kedden tudtunk együtt lenni. Váratlan volt, hogy ennyire kitolta. De amúgy vannak olyan érzéseim majdnem minden nap mint amikor mindjárt meg akarna jönni, tegnap olyanokat szurkált a hasamalljánál, pár napja érzékenyek lettek a mellbimbóim. Hát kiváncsian várom. Május 3-án megyek vissza a dokihoz, gondolom csinal UH-t. Meg mondom neki ezt az eltolódást. 😊

2023. ápr. 29. 11:08
 6/39 anonim ***** válasza:
Erre a mindjárt megjövős érzésre sajni nem lehet alapozni nekem akkoris voltak mikor nem voltam terhes, meg mikor terhes voltam akkoris. :) a hasszurka akár jó jel is lehet 😊😊😊 Mellbimbófájdalom szintúgy. Peteéréstől fájt... Amikor terhes lettem ez annyiban különbözött, hogy az aktus után 12 nappal ez semmivel össze nem hasonlithato fajdalom volt... Égett szúrt, mintha leakarták volna tépni a helyéről... És képzeld ez a 12.ik hétig ki is tartott, sokszor sírtam a fájdalomtól. Mindenképp írj, ha voltál dokinál... Sőt jegyezd a tüneteid a menzesz naptárba... :) nekem ez sokat segített, hogy feljegyeztem a tuneteimet akkoris mikor nem voltam terhes igy össze tudtam hasonlitani, hogy miben különbözött 😊😊
2023. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
A hasszurkálás az nem korai még hogy annak a jelnek legyen véve? 😊 Mert nem mindennapos, akkor volt egy erosebb hasszurka meg azota talan 1x de az egy pici volt. Lehet elkezdem én is irni akkor a tüneteket, jó ötlet, köszönöm 😊 Mindenképp megirom, hogy mi volt a dokinál, most szerdán megyek😊 Én megérzésem szerint ez a hónap nem sikerült, igy hogy eltolodott a ciklusom, ha akkor nem hallgatok a megérzésemre meg a kivancsiságomra akkor lehet nem is tudtam volna hogy akkor az LH teszt pozitiv. Talán abból, hogy fajdogált a petefészkemnel(de a multkorit azt nagyon megéreztem, a mostani gyengébb volt.) Férjem bem is volt itthon akkor hétvégén meg hétfőn(es hetfőre lett negativ) es csak kedd delelott volt együtt lét szóval en annyira nem állok hozzá pozitivan mert lehet hogy lekéstük. De köszönöm, hogy szurkolsz Nekem😊😊😊
2023. máj. 1. 15:13
 8/39 A kérdező kommentje:

Szia!

Igértem, hogy írok, hogy mi volt a dokinál.

Igazából nem látott semmit, a méhnyálkahártyára annyit mondott, hogy nem a legvastagabb.

Mondta, hogy várjam meg mig megjön, 2 hét múlva menjek vissza hozzá ha addigra nem jönne meg, mert akkor ir fel Norcolutot, vagy ha az miatt nem jönne meg mert mondjuk pozitiv lett a teszt akkor is 2 hét mulva menjek vissza. (Bár most is mondta, hogy szerinte ez a hónap az nem sikerült igy) Ha meg megjönne akkor kezdjem el a clostyt szedni és akkor 4 hét múlva menjek vissza. Igazából ennyi volt. Majd legközelebb talán😊

2023. máj. 3. 18:11
 9/39 anonim ***** válasza:
Szia... Ne írd még le a hónapot... Ha jól számoltuk akkor csak 7.ikén kellene nem megjönnie, tehát az orvos amúgy sem látna még semmit. 🙂 Azért szerezz be egy tesztet 7.ikére 🙂💞
2023. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Mindenképp beszerzek 1-et😊

Nem irom le a hónapot, csak nem állok hozzá annyira pozitivan, nyilvan azért reménykedem, meg meg van az esely rá😊

Amúgy ilyenkor még ilyen felritkulást sem lathatna?

Köszi hogy szurkolsz Nekem😊💝 Nagyon jól esik a kedvességed! 😊❣️

2023. máj. 5. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!