Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki mar...

Van itt olyan kismama aki mar a 40. hetet betoltotte vagy tul van rajta? Hogy viseled a varakozast es eddig milyen praktikakat vetettel be, hogy beinduljon a szules?

Figyelt kérdés

40+6 nal jarok, de meg egyelore nem sok jelet erzem annak, hogy itt hamarosan baba lesz. Par napja volt hasmenes, hanyinger. Ket hete josloim vannak, tegnap jelentkezett gyenge fajdalom a derekamban egy elviselheto gorccsel es eloszor volt elotejem. Mar kezdtem remenykedni, hogy na talan most, de semmi. Minden nap jogazom es setalok, tegnap lenyomtam 10 km-t, pattogok es csipokorzok a fitball-on. Mar kiprobaltam szerintem az osszes praktikat ami fellelheto volt a neten: napi 6 szem datolya a 36. hettol, ananasz, tonic, szex, kakukkfuves - gyomberes tea, sok sok seta, lepcsozes, meleg furdo, egesz napos takaritas, egesz napos nyugalom. A ricinust nem merem. Malnalevelet egy darabig ittam, de mar nem kivanom.


Vasarnap csinalnak egy membranseprest, de ha az se lesz sikeres, akkor jovo heten inditanak a korhazban. Azt jo lenne elkerulni.

A varandossag egyebkent teljesen rendben zajlik, babo mar a 24. heten befordult, hasam le van ereszkedve, van egy kis nyomas az alfelemen. Neha olyan erzesem van, hogy mindjart "kiesik".



2023. ápr. 28. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Első terhességed?
2023. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen.
2023. ápr. 28. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha nyitott vagy ilyesmire, léteznek szülésindító masszázsok (szakember által, de meg lehet próbálni otthon youtube videók alapján is), azok elvileg 50%-ban megindítják a szülést pár órával utána.
2023. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én màr túl vagyok rajta


41+1 indult spontàn.


A bàbakoktélon kívül minden volt..


Szex, sok szex..🙈

Sok sèta napi szinten, lépcsőzés is

Tonic ( sok, azóta sem szeretem 4,5 éve)

Stb

Stb

Stb


Jah és végül bútorokat pakoltam, költöztem..

Megittam 2 pohàr bort ( orvosi javaslat) és elindult hajnalra


A vàrakozássa nem volt bajom nekem..

De nem akartam indítást, emiatt vetettem be mindent.


2. Baba hamarabb jött (40+2) praktika nélkül

2023. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah ès nem volt jóslóm


Teljesen zàrt méhszájról indult mind2

2023. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy megirtad. :) A bort meg nem probaltam, de holnap akkor bevetem azt is a sok szex melle. :P
2023. ápr. 28. 20:35
 7/7 Bogus20 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem csak 3 nap múlva lesz az időpontom, de tudom hogy majd indítani akarnak a baba nagy méretei miatt. A héten voltam craniosacralis terápián, valamit hatott mert utána egész èjjel rendszertelen fájásaim voltak, de végül nem bújt ki mégsem. Egy ismerősöm az akupunktúrára esküszik, de előző terhessègem alatt èn rosszul voltam tőle. Neki viszont már gyógyszeresen akarták volna indítani, kórházban volt lehetősège egy szülésznő adott neki kezelést utána rövid időn belül beindult a szülèse. Amúgy fizikailag jól viselem, csak aggódom hogy mit hoznak a következő napok...
2023. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!