Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizakodó legyek, vagy felesleges?

Bizakodó legyek, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Párommal kedden (25.4) voltunk együtt, megszakításos módszerrel. Még mielőtt mindenki betámadna, nem okozna gondot ha pocaklakó lenne az esetből. Azonban még most nem lenne itt a legmegfelelőbb ideje, amíg be nem fejezem a főiskolát.


Menstruációm (6 napos volt) együttlét előtt végződött 2-3 nappal. Mondhatni ovuláció előtt voltunk együtt, ami remélem bizakodásra ad némi okot.


A kérdésem a következő lenne, mikor lenne a legmegfelelőbb ideje a tesztnek, mert nem bírok várni még két hetet a következő menstruációmig.

Illetve tudom nem vagyunk orvosok, de tapasztalatok alapján sok az esélye annak, hogy gyerkőc legyen a dologból?


Okos válaszokat előre is köszönöm, szintúgy a tanácsokat!



2023. ápr. 30. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az esélye. És muszáj várni a teszttel a következő menstruációig vagy a predictor earlyvel már pár nappal előtte kijelezheti optimális esetben.
2023. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi így védekezünk évek óta és csak akkor lett babánk, amikor akartunk. Ha biztos, hogy időben kivette, akkor semmi gond. Mielőtt valaki támadna, mi azért így csináljuk, mert nem baj, ha becsúszik esetleg egy baba.
2023. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, akkor még bizakodom két hétig, és aztán kiderül hogyan tovább, de bízom a legjobbakban s legközelebb okosabb és körültekintőbb leszek.

Teljesen megértem, mint ahogy írtam is nálunk sem lenne belőle gond, csak át kellene terveznem sok mindent, de ez a legkevesebb.

2023. ápr. 30. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát baszki én komolyan nem értem az ilyen embereket! Nem akarunk gyereket, de mégis, de mégse, de mégis, de.... Mi a bánatot akartok ti tulajdonképpen? És ilyen agyhelyesek mások életével játszanak, de fel sem fogják! Fúúúúú
2023. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Az esküvőnk után mi is így "védekeztünk" egy évig. Akkor lett baba amikor szerettünk volna. Utána gyerek után is így csináltuk 2évig és szintén akkor jött össze. Természetesen nincs mindenkinél így, ezt tudom, de van ilyen is. :) Pontos eredményt a mensi napján kapsz. Kitartás!
2023. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Mi 28 éve így védekezünk, 3 gyerekünk van tervezetten, és sosem voltam terhes mellette.
2023. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orosz rulett ez a védekezési mód.
2023. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bizakodó legyek, vagy felesleges?" - Felesleges semmiképpen ne legyél.... 🙃😉

Bocsánat, de nem tudtam kihagyni. 😊😊

2023. máj. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem ertem, abban bizakodnal, hogy lesz-e gyerek, vagy abban, hogy nem?


Szerintem nincs sok esely ra.

2023. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!