Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ki milyen...

Terhesség alatt ki milyen sütit evett? Olyat pl amit otthon készítesz el és tudod mi van benne nem bolti késztermekre gondolok

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Bármilyet...? Talán a nyers tojásos tiramisut kéne egyedül kihagyni.

Te a tegnapi jégkrémes kérdező vagy? Nyugodtan egyél azt, amit eddig. Ha elég egészséges maradtál tőle ahhoz, hogy teherbe ess, akkor a szülésig már kihúzod ugyanezen az étrenden jó eséllyel...

2023. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Mindenfélét amit megkívántam.

Tiramisut is mert 100%ig megbízható helyről volt a tojás

2023. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Bármilyet megettem, amiben nincs nyers tojás, vagy tojashab. De ezeket eddig sem ettem meg.

Fagyit egyáltalán nem ettem, csak előrecsomagolt jégkrémet, az biztonságosabb (nem terhesen is csak jégkrémet eszem, esetleg csavaros fagyit)

2023. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyet, én mondjuk a tiramisu krémjét is tojás nélkül szoktam megcsinálni.

Aztán 25 hetes kortól csakis cukormenteset tk liszttel (gdm miatt), de szinte bármit össze lehetett így is hozni.

2023. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindent. Nyers tojást nem ettem. Ennyi
2023. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Étteremben nem reszkírozzák a szalmonellát, általában még a tojás helyett is tojásport használnak (vagy mi a neve).


Éttermi, bolti édességeket leírásuk szerint nyugodtan ehetsz.

2023. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!