Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes leghamarabb...

Mikor érdemes leghamarabb orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Közvetlen menstruáció után voltunk együtt a párommal, mindenképp szeretnék majd tesztelni a következő menstruációm első napján. Azonban annyi sok álnegatív, későn mutató tesztről hallottam már, hogy sokkal inkább szeretnék elmenni orvoshoz aki 100%os eredményt fog tudni majd mondani. (4.25. voltunk együtt)


Csak azt nem tudom mikor mehetnék el hozzá leghamarabb úgy, hogy már lásson is valamit?



2023. máj. 2. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A teszt előbb fog biztosat mondani, minthogy a doki látná bármit is. Amikor nem jön meg általában már jól látható a két csík, pár nap múlva pedig már leugrik a tesztről kb. De a doki ílyenkor még nem lát semmit. Hiába mennèl. Ha ott a két csík jól láthatóan akkor terhes vagy.
2023. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív a teszt, terhes vagy, és ha nemvárt után pár nap különbséggel újra tesztelsz, láthatóan erősödni fog a 2. csík.

5 hetesen már lát petezsákot, 6 hetesen pulzáló embriót is, szívhang 7. hétre van biztosan, ha minden ok.

2023. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Fogok mindenképpen tesztelni, csak félek ha negatív lesz eredmény, akkor az vagy azért van mert nem termel elég HCGt a testem vagy túl korai, s ezért bízom inkább az orvosban
2023. máj. 2. 08:50
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha nem várt után 2-3 héttel elmegyek dokihoz akkor ő már biztosan fog látni valamit?
2023. máj. 2. 08:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nyugodtan megbízhatsz a tesztekben. Ha az esedékes menstruációd utáni napon csinálsz tesztet, az nagy valószínűséggel megmondja, hogy mi a helyzet. Amikor negatív volt, én is mindig szerettem volna azt hinni, hogy csak álnegatív, de sajnos mindig bebizonyosodott, hogy igazat szólt a teszt (én Predictor earlyt használtam). Viszont amikor pozitív lett, az már az esedékes menstruáció napján is 2 erős csík volt. Ha pozitívat tesztelsz leghamarabb 6 hetesen érdemes menni, akkor már azt is látja a doki, hogy él-e a baba, de ha kibírod (ami tudom, hogy nehéz), akkor inkább 8 hét, mert akkor már biztosan hallani szívhangot is. :) Remélem, mihamarabb összejön nektek is!
2023. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha leugrik a 2 csík utána 2 hét, amikor a doki még nem biztosan lát mindent.


A teszt sokkal biztosabb.


Az álnegatív stb tesztek azok amiatt vannak, mert elmaradó mensi nélkül bohóckodnak sokan.

2023. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos első kérdése az lesz, van-e már pozitív teszt...
2023. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon ritkák az álnegatív tesztek, én még életemben nem hallottam személyesen olyat akinek álnegatív lett a teszt. Ha negatív a teszt az azért van mert nem vagy terhes. Ha nem jön meg tesztelj és ha pozitív 7-8 hetesen menj el dokihoz.
2023. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív teszt után 2-3 héttel érdemes dokihoz menni, addig nem lát semmit.


"Közvetlen menstruáció után voltunk együtt a párommal, mindenképp szeretnék majd tesztelni a következő menstruációm első napján."


Azt ugye tudod, hogy OVULÁCIÓ után lehetsz terhes? Menzesz után közvetlenül nem sok esély van rá

2023. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak félek ha negatív lesz eredmény, akkor az vagy azért van mert nem termel elég HCGt a testem"


Itt gyik-en mindenki, aki negatívat tesztel, ezt hiszi, de ez nagyon ritka.

2023. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!