Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek fura érzést a...

Miért érzek fura érzést a szívemben,depresszió félét,szülés előtt?

Figyelt kérdés
Ez lesz a második gyerekem,jövő héten fogok szülni.Sírhatnékom van mindentől,ugyanezt éreztem az első fiamnál is.Szülés után folytatódott,körülbelül 1 hónap után éreztem magam boldognak a tudattól,hogy gyerekem van.Addig mintha fel sem fogtam volna.Vannak itt sorstársak? Ha igen,gyertek beszélgessünk.

2023. máj. 8. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekem van, én szülés előtt három nappal már mindenen bőgtem szó szerint. Mondjuk előtte is meghatott minden pelus reklám miután teherbe estem... :D Szülés után kb. 1,5 hónapig tartott ez. Első napokban kb. nonstop sírtam, utána menetrendszerint kb. este 6-tól 1-2 órát, aztán mintha mi sem történt volna. Brutál érzelmi hullámvasút volt és amúgy amíg korábban nem voltam ennyire érzékeny, mostmár azon gondolkozom, hogy a bölcsis anyáknapján majd hogy nem fogok zokogni. :) De pl. pénteken egy ballagást is alig bírtam ki sírás nélkül. Ismétlem. Egy ballagást...

Én titokban abban reménykedem, hogy a második gyerek majd visszabillent a normális érzelmi állapotomba. :D

2023. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk holnap lesz anyáknapja,a fiam ovijában.Már előre félek,ha belegondolok,ahogy mondja a verset,már sírok.
2023. máj. 8. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Na pont ezért nem vállalnék soha gyereket. Nem hiányzik ez az érzés, meg a több sz@r, ami a terhességgel jár.

Hősök vagytok egytől-egyig, mert kibírjátok.

2023. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom az első babámat. Holnapra vagyok kiírva eddig semmi jele. Iszonyú hullámzó amit érzek. Tervezett és várt baba de valahogy sokkban vagyok. Mit fogok kezdeni egy babával ? Mi lesz velem ? Kétségeim vannak és meg se bírom fogalmazni azt ami bennem van de bízom abban hogy ez normális és hogy minden rendben van csak a hormonok és az ujtol való félelem csinálja ezt.
2023. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,a hormonoktól van és nemsokára elmúlik,kedves utolsó.Csak olyan rossz érzésaz,ami elfog,ezért gondoltam kiírom magamból és hátha másoknak is segítek ezzel,hogy kibeszélhetik az érzéseiket ☺️Hogy mit fogsz vele kezdeni?Ösztönösen tudni fogod,ezt garantálhatom.Ez a legtermészetesebb és egyben a legszebb dolog a világon 💗
2023. máj. 8. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, szerintem sosem múlik el. :D Nem lesz ennyire erős, de az aggódás és saját magad megkérdőjelezése örök és ez teljesen normális. Mondjuk nem ennyire durván lesz már jelen és nagyon nagy öröm egy gyerkőc, úgyhogy no para! :)
2023. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!