Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes 4napos terhesen ultraha...

5hetes 4napos terhesen ultrahang eredmény jónak számít?

Figyelt kérdés
5hetes 4naposan ultrahangom volt erős görcs és barnázás miatt ügyeleten. Lombikbaba 17én kell mennem ultrahangra az intézetbe ahova járok. Az ultrahangon szabályos petezsák 18mm ,benne 4mm-és szikhólyag ábr. Embrió pajzs sejthető...ez van írva. MagneB6ot kell szednem. Ezek a méretek jók és az embriópajzs mit jelent? Próbáltam utána keresni de a Google nem barátom.
2023. máj. 9. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost kellett volna megkérdezni. De ha nem szitkozódott, akkor valószínűleg minden rendben.
2023. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem látszott még ilyenkor más csak petezsák és szikhólyag. Viszont az én petezsákom 7,5 mm volt a szikhólyag pedig 2,5 mm.

Majd a 15,5 mm-es petezsákban a következő héten már embrió volt szívhanggal.

Tényleg az orvost kellett volna megkérdezni.

2023. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta minden rendben, nyilván amikor oda adta a papírt és végigolvastam nem mentem vissza megkérdezni mi mit jelent...köszönöm a válaszokat
2023. máj. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!