Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor várható, hogy érezni...

Mikor várható, hogy érezni fogom a baba mozgását? Milyen érzésre számítsak/ figyeljek?

Figyelt kérdés
Alig várom, hogy érezzem, mikor mozog már. Első terhességem. Hogy írnátok le az érzést?

2023. máj. 14. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én 18hetesen éreztem. Olyan volt, mintha egy buborék felszaladt volna a hasamba, tényleg, mintha végigsimogatta volna belülről.
2023. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kerek 20 hetesen éreztem először. Semmivel össze nem téveszthető érzés volt. A buborékos jó hasonlat, mások olyannak írják mint mikor belül megsimogat egy pillangó szárnya.
2023. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 hetesen. Nekem olyan volt mint egy szívdobbanás érzés vagy nem is tudom,de inkább ahhoz hasonlítanám,mint egy dobbanás. De tényleg semmihez sem hasonlítható,hasonlót sem éreztem soha addig.
2023. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mar alig varom, hogy érezzem én is 🥰

Az első mozgást követően milyen rendszeresseggel éreztétek?

2023. máj. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!