Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció előtt 4 nappal...

Menstruáció előtt 4 nappal lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Április 25-én volt szex. Ma (május 16) 4. vizeletből csináltam egy tesztet de negatív. De megint együtt voltunk május 11-én, most 1 órán belül négyszer kellett pisilnem, és furcsán érzem magam, fáj a mellem, de holnap kéne menstruálnom szóval lehet a menstruáció miatt történik ez, mert tudom hogy idő kell hogy bármi is legyen. De szerintetek még lehetek terhes?

2023. máj. 16. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
ha védekezés nélkül voltatok együtt, akkor miért ne lehetnél?
2023. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen
2023. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 5 nappal ez előtti szexből teherbe is estél, azt még marhara nem érzed, semmilyen szinten.
2023. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő a menstruáció előtt két,három napban a legtermekenyebb!Ha a sracod akkor tolja beléd a péniszét a mehed szajig és bele spricceli a hatalmas adag egészséges spermajat,tutira terhes is leszel!
2023. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menstruáció közben is teherbe eshetsz.
2023. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Május 1-8.ig voltál termékeny. A sok pisi az a víz amit közvetlenül menzesz előtt leenged a szervezet. Azóta talán meg is jött vagy holnap. Mivel nem tudom mikor volt az utolsó menzeszed első napja így találgatok mivel nekem is most fog megjönni. No para. Majd akkor ha pozitív lesz a teszt.
2023. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Normal fenybe nem latszik, de lefotoztam es levettem a kepnek a fenyet

Szerintetek?:D

Vagy csak en akarom bemeselni hogy latom?

2023. máj. 17. 17:38
 8/10 anonim válasza:
Nem jön be az oldal. Képtelenség hogy kimutassa bármelyik teszt ennyi idő alatt.
2023. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért nem vársz egy picit. Meg kell hogy jöjjön nem? Ha megjön akkor egyértelmű.
2023. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na mi van, terhes vagy?
2023. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!