Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegiek. Terhes...

Zalaegerszegiek. Terhes vagyok és már évek óta a Kádasi doktor úrhoz járok.Viszont neki a rendelőbe nincsen ultrahangja ezért, behívott hogy menjek hozzá a kórházba, hívjam fel ha ott vagyok, vállal?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de van még olyan hogy felfogadnii orvost a szülésre? Nagyon szeretném ha ő lenne ott, aki esetleg tudja hogy működik ez nála?

2023. máj. 17. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet orvost,se szülésznőt fogadni szülésre.Magán úton terhesgondozásra járhatsz hozzá,de ügyeletben fogsz szülni,annál,aki épp ott lesz.Ha ő a terhesgondozást végző orvos, akkor ha ő van ügyeletben,elvileg akkor sem mehet oda hozzád,másnak kell vezetni a szülést.Hogy gyakorlatilag hogy oldják ezt meg,ha esetleg egyedül ő van ügyeletben, arról fogalmam sincs.
2023. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaaj ez nagyon rossz hír, na mindegy talán jó orvos lesz ott
2023. máj. 17. 15:37
 3/4 anonim válasza:
Na én épp a UH hiánya miatt nem járok hozzá, akármennyire kedves. Ha már áldozok a magán terhesgondozásra, akkor ne kelljen már a kórházba sorba állnom... 🥺
2023. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak sajnos már a Lédába és az intergritybe is 20 ezer cssk a vizsgálat és abba még nincsen uh :(

Illetve már régóta a Kádasi doktorhoz járok, nagyon szeretem

2023. máj. 18. 07:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!