Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki itt, aki járt...

Van valaki itt, aki járt ultrahangos zsírlebontásra a terhessege elso heteiben? H

Figyelt kérdés

Harom eve mar elengedtuk a teherbeeses lehetoseget. Decemberben ujboli orvosi megerositest kaptam hogy 1% eselyem van egy masodik babara.

Erre itt ulok egy pozitiv tesztel a kezemben.


2023. máj. 19. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
És ezek után elmennél zsírlebontásra???
2023. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ezek utan mennek el hanem mar voltam ugy hogy nem tudtam hogy terhes vagyok
2023. máj. 19. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem voltam még ilyenen, de hívd fel azzal aki a kezelést végezte és a nőgyógyászt. Biztosan van véleményük. Laikusként azt mondom eleinte annyira védett helyen van, hogy nem lehet baja. Ulrmtrahanggal pedig úgyis vizsgálnak terhesség alatt. Gratulálok, most biztosan nagy az öröm, ezen szerintem ne stresszelj!
2023. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Első voltam. Bocsánat, számomra nem volt egyértelmű, hogy a kezelés már megtörtént.
2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mikor volt a kezelés? Ha most lett pozitív a teszt akkor 4-5 hetes lehetsz. Ilyenkor még a "mindent vagy semmit" elv van, ha külső hatástól károsodik az embrió akkor elmegy, ha megmarad akkor nincs baj. De ha mondjuk 2 hete volt a kezelés akkor még nem is beszélhetünk terhességről, mert akkor volt még csak peteérésed, rá 7-10napra meg beágyazódás... Ha abba nem kavart bele (ezek szerint nem) akkor nem valószínű, hogy kárt tett (meg akkor elment volna a baba). Az orvosnak persze mondd el, hogy milyen kezelésen voltál. Fontos információ, de ennyi.
2023. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy clearblue tesztet is amin 3+ jellent meg. Ez a fogantatas utani hetet jellenti, ha jol ertelmeztem. Akkor kb 7 hetes terhessegrol beszelhetunk es en tegnap voltam az utolso kezelesen.
2023. máj. 19. 14:04
 7/11 A kérdező kommentje:
1 valaszolo, semmi gond! En sem fejeztem ki magam vilagosan, de most megfordult velunk a vilag.
2023. máj. 19. 14:08
 8/11 A kérdező kommentje:

3as valaszolo. Koszonom szepen, meg nem merek nagyon orulni amig nem tudom hogy mi a helyzet. Jovoheten megyek orvoshoz, addigra ha minden rendben kell legyen szivhang is.

Aki a kezelest aki csinalta azt meg nem tudtam elerni

2023. máj. 19. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogantatás után 3 héttel 5 hetes terhes vagy.
2023. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod utolso!
2023. máj. 19. 15:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!