Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második trimeszterben is...

A második trimeszterben is van olyan, hogy mindenféle jel nélkül hal el egy magzat, és csak az UH-n veszik észre, vagy ilyenkor már kell, hogy legyen tünet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhalhat, de ekkor ez már elég ritka, valami fejlődési rendellenesség állhat mögötte, és feltűnhet, hogy màr nem mozog, illetve olyat is hallottam, hogy hullafoltok jelentek meg az anyán. De ez a 12. hét után tényleg elég ritka, egy rendben gondozott terhesség esetén, ahol előtte sem merültek fel problémák.
2023. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
36. héten (vagyis már a végén), minden előzmény, s tünet nélkül halt meg a baba. Ép, egészséges volt, 3 kg felett. Ok, talán a köldökzsinór rátekeredett a lábára, kezére, ennyit lehetett sejteni. Amúgy kb. 1-2 órát nem mozgott, azért mentünk be.
2023. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy családi baráti párnak a kiírt dátum után halt meg a baba köldökzsinór miatt. Indításra vártak. Sajnos a baj bármikor megtörténhet.
2023. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megtörténhet a baj, még a születés után is, arra vagyok kíváncsi, hogy észre fogom-e venni, ha véletlenül így lesz, vagy érthet meglepetés az uh-n, még ilyen későn is.
2023. máj. 20. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Hámy hetes vagy? Érzed már mozogni? Ha igen, akkor az lehet gyanús, hogy nem érzed a mozgást. Más nem.
2023. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 hetes, és éreztem már mozogni, de nyilván nem minden órában, hanem 1-2 naponta, csak fekve, amikor figyeltem. Már 2 napja nem érzem, de tudom, hogy erre nem lehet alapozni.
2023. máj. 20. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ez ilyen. De egyre kevesebb, sőt talán 1% mostmár az esély arra, hogy baj legyen. Gondolj erre!
2023. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen lehet, h napokig nem érzed, ne ijedj meg 😊
2023. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!