Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó praktika terhesség alatti...

Jó praktika terhesség alatti frontérzékenységre? Amigy is frontérzékeny vagyok de most mégjobban. Fejfájás, szédelgés Praktikák kismamák ami bevállik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 20. 13:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon meleg is van, és nem bírom a meleget
2023. máj. 20. 13:29
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Sötét szoba, alvás, nekem más ilyenkor nem segít


31 hkm

2023. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zuhany segített,utána pihenés alvás

Panadolt szedhetsz,nem jó a babának se ha neked fáj.

2023. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok és kínoz az extrém fáradság, meg a hányinger, szédülés
2023. máj. 20. 14:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem,hogx normális e hogy néha néha csak úgy begörcsöl a hasam? Kb 1 percig tart aztán elmúlik, de van hogy órákig nem görcsöl
2023. máj. 20. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális, nő a méhed, rendeződik át minden, magnéziumot szedj😁
2023. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. :)

Én terhesen minden hidegfront alatt a halálomon vagyok. Eddig még nem sikerült semmit találni, ami segít, a Panadol sem. Csak azért írom, hogy ilyen is van.

2023. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettősfront és melegfront borított ki engem, de nagyon. Folyamatos hidegrázás, szédülés stb. Nem segített semmi. Pihentem ha tudtam. De legalább a fejfájást megúsztam, arra paracetamolt szedhetsz!
2023. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem amikor már iszonyatosan fájt a fejem és kb a negyedik panadolnál jártam eredmenytelenűl akkor aludtam egy nagyot, majd ha másnap is folytatódott a fejfájás, akkor algopirin.


Mondtam az orvosomnak is, hogy vagy túladagolom a panadolt és még a baba is szenved mert én is szenvedek a fejgörcsöktől, vagy bekapok 1 darab algopirint és mindenki jól lesz.

2023. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!