Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet elindult a vetélés, mit...

Lehet elindult a vetélés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Dokim nem rendel, csak hétfőn, felhívtam a kórházi ügyeletet azzal kapcsolatban, hogy területileg akkro biztos hozzájuk kell e mennem, kiderült igen. Mondtam a panaszaimat, reggeli vérzés (wc papíron látszik), enyhe, de nem erős görcsök. Azt mondták amig nem erős a vérzésem és nem görcsölök erősen addig maradjak otthon. Mondtam nekik hogy esetleg úgy sem tudnak fogadni, hogy erre az állapotra adjak nekem progreszteron gyógyszert? Mire az volt a válasz, hogy ezt majd holnap intézzem el a dokimmal.


Teljesen el vagyok keseredve és dühös vagyok, konkrétan ezzel az állapottal nem akarnak fogadni és még a progreszteronra is nekem kellett rákérdeznem, de azt is a dokimra tolták. Mit csináljak?



2023. máj. 21. 11:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg más kórházat,pihenj addig is 1 2 csepp vérzés még nem biztoshogybaj
2023. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos terhes vagy?
2023. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

6 hetes :(


Tobbi korhazat is hivtam, nem fogadnak, csak ott ami a teruletileg illetekes.

2023. máj. 21. 11:11
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha bemész kénytelenek ellátni.
2023. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Dokimhoz leghamarabb holnap delutan tudok menni, nem volt nala elobb szabad idopont.
2023. máj. 21. 11:11
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak elkeseriteni, de egy hat hetes terhesseggel ugyeleten nem esélyes, hogy bármit is kezdenenek
2023. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonnal nem is próbálkoztam, amikor elkezdtem vérezni, szépen bementem. Mondjuk nekem ez előtt már volt egy vetélésem, akkor azt mondta az egyik orvos aki vizsgált, hogy legközelebb ne érdekeljen semmi, menjek be progeszteronért. Nyilván nem csodaszer, de hátha tényleg az a baj. Engem megvizsgáltak, látták, hogy amúgy minden rendben van, ott a petezsák és szikhólyag (5. hét volt), felírták a progeszteront és most a 34. hétben vagyok.
2023. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a területileg illetékes kórházba, kötelesek ellátni.

Lehet hogy sokat nem tudnak tenni, csak azt mondják ágynyugalom meg sok magnézium, de inkább nézzenek rád és derüljön ki hogy minden oké, mint hogy nagyobb baj legyen.

Meg azért ha ellátnak személyesen tudnak felírni neked gyógyszert is, pl ahogy írtad a progeszteront is.

2023. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon átérzem, egy hónapja volt vetélésem, de ha tényleg elindul a vetélés, azzal a kórházban se tudnak mit kezdeni. A progreszteron nem csodaszer, csak akkor segít, ha progreszteron hiány a vérzés oka, de ez sokkal ritkább, mint ahányszor adnak. (Én kaptam, semmit nem segített, csak erősödőtt a vérzés, mert valószínűleg nem az volt a baj.) Amit még kaptam, az a Rutascorbin. Azt úgy tudom, vény nélkül is vehetsz, hátha segít, ártani elvileg nem árthat. A görcsre meg vegyél be magnéziumot.(Nekem például görcseim se voltak, mégis elvetéltem.)

A másik lehetőség, hogy bemész a kórházba és bekamuzod, hogy erősödtek a görcsök, vagy a vérzés.(Ne telefonálj, mert akkor lepattintanak, azzal, hogy akkor szólj, ha a földön fetrengsz a görcsöktől.) Akkor már csak megnéznek. Nem szép dolog, de ha ez megnyugtat, ez van. A dokidhoz meg mindenképpen menj el holnap!

2023. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%

Én bemennék mindenképpen az ügyeltre,neérdekeljen hogy mit mondanak a telefonba

Bevenni kötelesek!

2023. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!