Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek még terhes?

Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
A történet 3 hete kezdődött egy pozitív tesztel. Minden rendben volt 1 hétig, majd barnázás jelentkezett, bementem a korházba, ahol uh-n még semmi se látszott. Kértek vizelet mintát és mondták, hogy menjek vissza 2 nap mulva. Addig minden nap volt a barnázás, nem nagy mennyisegben, pár csepp. 2 nap múlva visszamentem. Este elkezdtem vérezni, de az is kb. 10 percig tartott és abba maradt, viszont a vizelet minta alapján csökkent a hcg szintem. Uh-n ekkor egy 3 mm-es felritkult terület látszodott. Nem tudom van a jelentőse előtte nap összeszedtem egy hasmenési virust. (marmint a 2 vizelet minta kozott volt ez, nemtudom ez befolyasolhat e barmit). Rá 6 nap mulva volt az eredeti idopontom az orvosomhoz uh vizsgálatra ahol egy szabályos 10 mm-es petezsák, benne szikhólyag látszodótt. Abszolút azt gondoltam, hogy elotte vége lett a terhességnek és teljesen össze vagyok zavarodva. Lehet ebből egy egeszséges terhesség vagy valaki járt már hasonlóan? Az orvos egy hét múlvára hivott vissza, de nem tudom, hogy reménykedjek-e vagy sem. Terhes tünetem a mellfeszülés ami jelenleg is megvan, illetve néha émelygek.

2023. máj. 21. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehet baba persze irtad is csak még picike.ne idegeskedj minden kiderül a dokinál
2023. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy csökkenhetett a hcg, sehol se találok erre logikus magyarázatot. A terhességi tesztem a mai napig nagyon erős pozitív.
2023. máj. 21. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol, melyik városban néznek vizeletből HCG szintet???? ÉS MIÉRT? Miért nem vérből? A vizelet a változó koncentrációja miatt csak fals eredményt tud adni.
2023. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őszintén én sem tudom, hogy miért vizeletből néztek és nem vérből. Az első minta előtt közvetlen legalább 1 liter vizet ittam, míg a második reggeli vizelet volt. Tehát a másodiknál jóval magasabbnak kellett volna lennie. Szerintetek így is mutathatott fals eredményt?
2023. máj. 21. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvastam olyan történetet, ahol kis vérzés mellett csökkent a hcg átmenetileg, de megmaradt a terhesség. Ott az volt az ok, hogy ikerterhességnek indult és az egyik iker felszívódása okozta az átmeneti csökkenést. A másik rendben megmaradt. Nem tudom, milyen oka lehet még, remélem, minden rendben lesz veled!
2023. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére úgy néz ki minden rendben, a magzat megvan és már volt szívműködés is. Hogy mi okozta a csökkenést nemtudni, de remélem mostmár semmi gond nem lesz.
2023. máj. 24. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó hír, drukkolok, hogy minden jól alakuljon innen!
2023. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!