Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hetet töltöttem be nem...

29. hetet töltöttem be nem rég és eddig 7,3 kiló jött fel. Még mennyire számíthatok?

Figyelt kérdés

Tudom tudom, senki nem fogja megjósolni, de érdekel hogy kinél hogy volt! Ezért ha van kedved írd meg, hogy nálad hogyan alakultak a kilók a III. trimeszterben.

Annyit még hozzá, hogy eddig heti 4-5 alkalommal mozogtam fél órát-1 órát, ezt szeretném is tartani, de nem tudom hogy 3-4 hét múlva is vajon jól fog-e esni.

Étkezésre is igyekszem figyelni, napi 2000-2500 kalóriát eszek.

170 cm vagyok, 61 kilóról indultam.



2023. máj. 22. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még a duplájára számíts. Nekem bejött
2023. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3.trimeszterben fog feljönni elmèletben a legtöbb kg, nekem is így történt. Én az elején rosszullétek miatt igazából inkább fogytam 1-2kgt, és a vége az lett, hogy kiinduláshoz képest plusz 10kg-val mentem szülni.
2023. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a plusz kilók felét szedtem fel kb ekkorra. Nem vészes, 15 kiló is teljesen jó szülésig normál BMI-vel :)
2023. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem 4 kg-ot híztam az első trimeszterben. Aztán a második legvégén és a harmadik első felében még 6-ot.


Most folyamatosan hízok tovább, a 33. hétnél tartok.

2023. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2023. máj. 23. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 10nél tartok, 14nél többel nem akarok menni szülni, úgyhogy most figyelek mit eszek, ezt előbb kellett volna sajnos :/
2023. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!