Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz szájíz terhesség alatt?

Rossz szájíz terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lehet hülye/fura kérdés lesz,de azért kiírom,hátha kapok valami hasznos választ.

8hetes várandós vagyok. Minden egyes reggel visszajön a reggeli. Ezt már meg is szoktam nincs is úgymond baj vele. Na de hiába mosok utána fogat,öblítem a szám,eszek cukrot vagy bármit,egész nap undorító a száj ízem és legszívesebben köpködnék(néha muszáj is),mert összegyűlik a nyál a számban és olyan kellemetlen. Nem akartam ezt kiírni,mert , hogy ne tartsatok undorítónak,de ezt már nem bírom. Van,hogy egy nap többször is hányok. 2-3 alkalommal és nem múlik ez a szörnyű íz. Veletek is vol ilyen vagy ehez hasonló? Ha igen,tudnátok valamit tanácsolni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2023. máj. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de nem segítene, ha ilyen kis mentolos cukorkákat ennél? van cukormentes is
2023. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyomorsav miatt van ez...

De nekem pl volt a kb 33.hét körül ilyen rossz szájízem ilyen keserű,sajnos abból betegség lett

2023. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: a negró mézes cukor olykor használ,de van,hogy csak rövid időre.
2023. máj. 22. 21:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak:Oh hát nagyon remélem,hogy nem lesz baj. Olvastam olyat is,hogy több folyadékot kell ilyenkor fogyasztani. Próbálkozom vele,de kissé nehézkesen megy.
2023. máj. 22. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Néma reflux ,engem 6 hetes kortól végig kísért. Nem jön fel sav hanem sav gőz. Salvuz víz segített.
2023. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!