Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy gyerek még...

Mennyibe kerül egy gyerek még a pocakban?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, még nem vagyok terhes, csak érdekel, hogy alsóhangon mennyit kell egy babára költeni a fogantatásától a születéséig?

2023. máj. 23. 13:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez nyilvàn sokmindentől függ. Kapsz e innen onnan ruhát vagy bármit.új vagy használt dolgokat vásárolsz. Legalacsonyabb árban keresel vagy közép esetleg drága. Ezt szerintem megsaccolni is nagyon nehéz volna.
2023. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Magándoki vagy SZTK.

Magánkórház vagy helyi.

Hány fizetős genetikai vizsgálatot csináltatsz.

Kell progeszteron vagy sem.

Terhesvitamint fogsz szedni vagy folsavat+ még 1-2 másikat.

Mész e fizetős babamozira.


Szóval ez lehet 50e-től sok millióig.

2023. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Ez kb 50-100ezertől a csillagos égig bármennyi lehet. Használtan, ingyen, olcsón megoldja az ember, vagy sokmindent kap a családtól, vagy esetleg mindenből kell a legújabb, legdrágább? Ha csak a babakocsikat megnézed, 10ezertől 1milláig bármennyiért kapsz, csak ugye itt jön, hogy mi az elvárás.

Magánorvos, vagy sztk? Vitaminból is van olcsóbb, drágább, van, aki nem is szed, akkor pénzbe se kerül. Szóval ez így elég tág fogalmú kérdés.

2023. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Orvosi vizsgálatok, ha magán, egyéb vérvételek, ha indokolt.

Kismama ruházat, vitaminok, gyógyszerek, ha szükséges.

Ruhát lehet turizni, van olcsóbb és drága kategória.

Ha valaki akar, extra kiegészítőket is vehet. Pl. övterelő, bármi, ami kényelmessé teszi az alvást. Vagy stria elleni krém, ilyesmi.

Babamozi

Kórházi csomag

Igazából nem lehet megsaccolni. Ki lehet jönni aránylag olcsón, de határ a csillagos ég.

2023. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%

Rendes étkezés+folsav vagy vitamin

Tehát ha egészséges vagy akkor semmi.

Ha folsav hiányod van akkor a folsav ára.

Ha vitaminra van szükséged akkor plusz annak az ára.

2023. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem a baba kerül sokba terhesen, hanem az anya. Ha csak az alap babacuccokat nézzük a legtöbb embernek legalább a felét megveszi a lelkes rokonság. Olyat viszont nem igazán hallok, hogy kifizethetem a vitaminjaidat? Hoztam egy kis progreszteront. Szívesen megveszem neked a diétás kajákat, amiket ehetsz a diabéteszeddel/IR-eddel és 5x annyiba kerül, mint amit eddig ettél. Ó, ne költsetek Nifty tesztre, állom én azt a 200ezret...
2023. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "alsóhang". Akinek semmi pénze, az is ki tud hordani egy gyereket. Max. a munkaból való esetleges kieséssel kell számolnia anyagiak terén. Állami terhesgondozás ingyenes, alap szűrővizsgálatok ingyenesek. A folsavat leszámítva a terhesvitamin nem a magzat számára fontos, hanem hogy az anya ne épüljön le. Apuci XL ruháit is lehet hordani a növekvő pocakra.

Nyilván akinél van rá keret, az nem így csinálja.

Magán genetikai vizsgálatok, terhesvitamin, kényelmes terhes ruhák amikben dress code-s helyen is oké dolgozni....

2023. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Én mindenből kb a közepesnél picit jobb, de nem luxus dolgokat vettem. Pl. használtan és újonnan is dolgokat, a genetikaikat magánban csináltam, minden mást államiban, vettünk bútorokat, de de cuki bababútort, csak sima legegyszerűbb Ikeásat. Voltunk babamozin is. Így költöttünk kb 1 milliót, talán picit kevesebbet.
2023. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Egy fillért se.

Tb támogatott nőgyógyászat ingyenes. Védőnő ingyenes. Ajánlott vizsgálatok mindegyike ingyenes.

2023. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Sok dolgon múlik..

Pl mit mennyire tartasz fontosnak


Valaki pont le…, hogy mennyi vitamint visz be.. nem csináltat komoly genetikai teszteket..stb..



Nekem vitaminok:

Havi 180 db magnézium (3*2/ nap= 3000 mg ) vènnyel 3800

Havi magzatvitamin (8-10e)

Havi Calcium 2000

Vas: 6000

Szèkrekedèsre dulcosoft 3000

Kollagèn 6000

C vitamin nem tudom, eddig is szedtem

D vitamint sem ..nem szedem napi szinten

Tôzegàfonya 2000

Detralex 10e


Minden hònapban elkapok valami nyavajat.. ezek kezelèse 6-8000 minimum


Vizsgálatok:

Mi Prena pluszt csinàltattunk,

Sztk-ba jàrok gondozàsra, de a nagy Uh-ok magànban mennek..


Alkalmankènt 30-40e


Terhesruhàk

Nekem kompressziòs harisnya is..


Csak nagyvonalakban

2023. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!