Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulladt foggal 2 hét múlva...

Gyulladt foggal 2 hét múlva jutok fogorvoshoz, nagyon késő?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedek ra, de csak két hét múlva fogad az orvos. Nem lesz baj addig? 10 hetes vagyok.

2023. máj. 23. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum valószínűleg egy időre leviszi a gyulladást. Ha állami fogorvos fogad csak két hét múlva, akkor próbáld bejutni hamarabb egy magánhoz. Nekem arra való tekintettel, hogy kismama vagyok, már másnapra adott egy fogorvos. De ha nem adott volna, akkor felhívok egy másikat.
2023. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maganba megyek, es sajnos csak ahhoz az orvoshoz mehetek mert o csinált hidat a fogamra. :/
2023. máj. 23. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rosszabb lesz, legfeljebb elszaladsz ügyeletre, ott akár ma éjjel is fogadnak. Nekem egyszer gyulladt be a fogam még nem kismamaként, de 24 óra múlva a kezemet le tudtam volna harapni, úgy fájt. Az antibiotikum valószínűleg segít ideiglenesen, ha tényleg nem lehet másik orvoshoz menni, de nagyon figyeld magad. Ha lehet, inkább ne szedj fájdalom/lázcsillapítót, hogy észrevedd, ha baj van.
2023. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én már egy hete fájdalomcsillapíton élek, szóval baj van. Holnap újra hívom a fogászatot, hogy már nem bírom tovább
2023. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!