Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti derékfájással...

Terhesség alatti derékfájással mit lehet kezdeni? Lehet valahogy kezelni?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok és annyira fáj a derekam, hogy alig bírok járni. Fekve nem fáj, viszont nem feküdhetek egész nap még egy hónapig. Alig tudok miatta valami házimunkát megcsinálni, amitől rosszul érzem magam, idétlennek, gyengének. Lehet valamit kezdeni ezzel a derékfájással? Vannak esetleg gyakorlatok, amik segítenek? Az orvosom csak annyit mondott, hogy ez ezzel jár, tűrni kell.

2023. máj. 25. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Terhestorna, jóga, nyújtógyakorlatok. Neten millió féle van
2023. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

4 hónapig?

Pocaktámasz.

2023. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a férjem megmasszírozta minden este. Ez tartotta bennem a lelket. Tornáztam, nyújtottam, pihentem, amennyit tudtam, de innentől nekem fájt kb. a végéig.
2023. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Én még csak a 12.hétnél járok de 2 hete folyamatosan fáj a derekam egy pontban,ha sétálok akkor csak rosszabb lesz. Nem tudom mi lesz még később🤦🏽‍♀️
2023. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!