Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességet egyáltalán...

Második terhességet egyáltalán nem vagy csak későn mutatta ki a teszt?

Figyelt kérdés
Második gyermekemet várom. Orvos UH alapján 8 hetes várandósságot állapított meg. De a teszt még mindig negatív. Az elsőt is csak egy hét késésnél mutatta először teszt, de ez ahhoz képest még furcsább. Nem, nem vagyok megszállott tesztelő és az orvosnak is hiszek 😁 Csak úgy ahogy az elsőnél, a másodiknál is szeretnék eltenni emlékbe egy kétcsíkost :) Köszi, ha megosztod a tapasztalatod!

2023. máj. 27. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez a második terhességem. 10.dpon már halvány volt a predictor. Elég ritka a te eseted🤔 De hát ezek szerint van ilyen is 😊
2023. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 3 terhességemnél a nemvárt napon pozitív volt a teszt.
2023. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első 2 nappal előbb már pozitív volt, a második terhességem pedig nem várt napján, délutáni vizeletbol is halvány, de látható pozitív.

Ritka eset a tiéd, de ha az orvos látta, akkor csak van ott valami.

2023. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt mutatta a teszt 5 hetesen, akkor ezt is mutatnia kéne, pláne 8 hetesen. Olyan nincs, hogy időközben megszűnik a hcg kivalasztódás. Másik orvoshoz mennék. Szívhangot is hallottatok meg minden?
2023. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megírtátok! ☺️ Magánorvosom van, akivel maximálisan meg vagyok elégedve évek óta. Az első terhességem is ő kísérte végig. Bizony bizony szívhang is van. Akkor ez még rejtély marad egyenlőre.


Nem az első terhességem, de először vagyok másodszor várandós 😁😅 Úgy tűnik most is érhetnek újdonságok.😁

2023. máj. 27. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikyen tesztet csináltál?
2023. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!