Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 éves kislanyom reggel...

3 éves kislanyom reggel erőből lefejelte a 10 hetes pocakom. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Akkor egy pillanatra fájt, most csak picit érzem. Hanyatt feküdtem, tehát jól eltalálta.
2023. máj. 28. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Hívd fel az orvosodat sürgősen. Kellhet egy UH.

Feküdj sokat. Hétfőn irány az orvos.

2023. máj. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A világon semmi bajod nem lesz
2023. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a gyereked feje fájhat...
2023. máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hetesen a méh a medence védelmét élvezi. Semmi nem lesz.
2023. máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves kisfiam szinte naponta fejeli le a hasam, már 32 hetes vagyok, a pici még mindig jól van. Edzettebb lesz!

Amúgy kisfiam a hasamon alszik el, azon nyugtatja magát. Ők ott bent vagyon védve vannak, főleg meg nálad, sok-sok réteg védi őt, ő pedig nagyon picike ,biztonságban van.

2023. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, akkor ha nem érzek bajt, hagyom. Most pünkösdkor gondolom sima aggodalommal úgyse fogadnak, kedden meg megyek a háziorvoshoz, bar nem tudom neki van e szívhangfigyelője...
2023. máj. 28. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer erőből hasba rúgtam anyut mikor a hugomat várta.(véletlenül persze nem direkt.emlekszem csikizett én meg kapaloztam)semmi baja nem történt.
2023. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!