Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges,hogy második...

Lehetséges,hogy második terhességnél már 6 hetesen legyen terhes pocakom vagy csak fel vagyok fújódva?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Puffadàs!
2023. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Puffadhadsz úgy, hogy mindenki terhesnek nézzen.
2023. máj. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A második terhességnél is csak pár milliméteres egy 6 hetes embrió, szóval esélytelen, hogy terhes pocakod legyen miatta. Puffadástól persze látszódhatsz pocakosnak, de attól az még messze nem a baba.
2023. máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Puffadás a hormonok miatt + renyhék a hasizmaid (ami gyakori, hogy az első terhesség után "kinyúlva", szétnyílva marad, ezért látszik hamarabb a második). Nézd meg neten, mekkora a 6. héten a baba/méh.
2023. máj. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Puffadás. Sokat tornáztam első terhességem után, érzem is a hasizmomat ott, nagyjából lapos lett újra, mégis amikor a másodikkal lettem terhes egyből beállt "4 hónapos" állapotra a gázok miatt. Sajnos szörnyen feszített is, az jobban idegesített. Most már 13 hetes vagyok, most megint lapos, mert elmúlt a puffadás, de a baba még mindig pici ahhoz, hogy érdemben látszódjon. Mondjuk én nem bánom, első gyerekkel se volt nagy hasam, és akkor is nagyon zavart a végére, hogy folyton útban van, szóval remélem a második is vár a "helyén", amíg elfér ott. 😀
2023. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második terhességem nekem is. Most vagyok 10 hetes. Az elejétől kezdve brutálisan puffadok. Amúgy is van rajtam 10 kg felesleg, de a hasam ahhoz képest lapos szokott lenni. Most meg úgy nézek ki, mint aki az 5.hónapba van. Azt olvastam hogy a második trimeszterre jobb lesz. Hát kíváncsian várom 😅
2023. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5.ös,én is a 13.hétben vagyok😇
2023. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én hasam is 5-6 hetesen már félidősnek látszott, főleg estére. Mire a baba miatt volt akkora, akkorra múlt el a puffadás.
2023. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!