Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen allergia gyógyszert...

Milyen allergia gyógyszert szedtetek terhesen?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok. Minden évben május és június környékén jön elő az allergiám pollenre. El is feledkeztem róla de ma annyira elkapott hogy nem győzöm az orrom fújni és nem merek semmit sem bevenni.

2023. máj. 29. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet.
2023. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Claritinet

Brutál durva csalánkiütésem volt,a nőgyógyászom ajánlotta.

2023. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
El is feledkeztem hogy nekem ilyen problémám szokott lenni. Köszönöm. Azért holnap kérdezek dokit is
2023. máj. 29. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg segít valamennyit próbálj meg tengervízes orrspret fújni az orrodba.
2023. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Claritine.

Megkérdeztem több orvost és a védőnőt és lehet szedni. De végül csak keveset szedtem és mire jött a pollenszezon nem jött elő a durva pollenallergiám. Mástól is hallottam hogy terhesség alatt mérséklődött.

2023. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A tengervizes orrspraytől vérzik az orrom nem tudom miért.


Úgy látszik nekem nem mérséklődik terhesen se. Itthon nincs olyan gaz🙃 a férjemnek van egy háza ma átmentünk hú ahol nyírta a füvet oda mentem hát szó szerint minden össze folyt

2023. máj. 29. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet nem szedtem, nekem is ilyentájt jön ki mint neked, egyszer elfeledkeztem magamról amikor játszótérre vittem a nagyobbik gyerekemet és pont az egyik játszótér melletti fa a ludas az allergiámban, úgy kellett rohannom haza mert annyira viszketett az egész fejem, hogy már majd földhöz vertem magam, bedagadt a szemem, minden bajom volt, szóval inkább otthon kuksoltam abban az 1 hónapban amikor durva az allergiám. Normális esetben Lordestint szedek.
2023. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Claritinet szabad

Szoptatás alatt is szedtem nemcsak terhesség alatt.Muszaj volt sajnos

2023. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!