Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama fürdőruha mennyire...

Kismama fürdőruha mennyire felesleges darab?

Figyelt kérdés
A nyaralásunkon 21-22 hetes terhes leszek, amikor már azért valószínűleg lesz pocakom, csak még nem olyan óriási. Inkább egyberészes fürdőruháim vannak, nem vagyok annyira bikinipárti - szerintetek azokba bele fogok még férni 21 hetesen, vagy van létjogosultsága a kismama fürdőruháknak? Vagy annak inkább csak 3. trimeszterben van értelme, amikor már óriási a pocak?
2023. jún. 2. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem 20-21 hetesen meg felesleges. Akkor még épphogy látszani fog, főleg ha első baba. Én mondjuk strandolni sem járok terhesen, így biztosan nem vennék. Persze a gyártóknak megérni, mert vagyonokat kifizetnek érte, mert ott van előtte hogy "kismama"
2023. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jogos, én is ezt tapasztalom, hogy egy csomó "kismama" előtaggal ellátott cucc teljesen felesleges. Sejtettem, hogy ez a fürdőruhánál sincs másképp, de első várandósságom, és még nem annyira tudom, hogy miben fogok úgy kinézni, mint egy partra vetett bálna. :D Balatonon amúgy szerintem én sem valószínű, hogy nagyon strandolnék, de a tengerparton, árnyékos helyen lecuccolva azért bevállalom.
2023. jún. 2. 13:42
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Én azért nem vettem, mert amúgy sem mentem a vízbe. Max combbig, de ahhoz meg elég volt egy rövidnadrág és póló kombináció. Ez kb 1 vagy max 2 alkalom volt egész terhesség alatt. Szerintem teljesen felesleges.
2023. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ. Nekem pl. szintén első terhességem volt, a 20. héttől kezdett látszani a pocak, de 2 hét alatt annyit nőtt, hogy új ruhákat kellett vennem... Szóval én vennék, de csak ott az utolsó pillanatokban, ha kell.
2023. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Kb annyira lenne hasznos, mint a férfi mellbimbó. Ha nem olyanok a fürdőruháid, hogy levegőt is alig kapsz bennük alapállapotban, akkor teljesen felesleges kismamásat venni. Semmiből nem kellett vennem direkt kismama kialakításút, ami egyébként is elasztikusabb anyagú. Télikabátra, melltartóra, meg harisnyanadrágra kellett csak beruháznom az utolsó 2 hónapra.
2023. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem amúgy pont a kismama fürdőruha egy olyan darab, ami valószínűleg tényleg kényelmesebb, mint a normál, de mondjuk a huszadik héten csak annyira, mint egy dekoratív de kényelmetlen fürdőruha vs. egy kényelmesebb kevésbé jól mutató darab eltérése.


Kérdés, hogy mennyi időt leszel benne, mennyi pénzed van rá, hogy “picit kényelmesebben legyél” és mekkora a hasad, a huszadik héten nekem nem volt akkora, hogy kellett volna.


Főképp, mivel szintén nem mertem vízbe menni terhesség alatt.

2023. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Én egy kínaiban vettem olyat, ami nem kifejezetten kismama, de jobban passzolt terhesen. Gondolj bele, vannak kövér nők, akik szintén hordanak fürdőruhát, és ami rájuk jó, az egy átlag terhesre is.
2023. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tankinit vettem ennyi idős terhesen. Nekem kényelmes volt, illetve minden igyekezetem ellenére már csíkosodott a bőröm.
2023. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Én vettem, pont ennyi idősen +2-3hét voltam terhes a nyári szezonban.

Egybe fürdőruha volt outletből. Azért volt jó, mert a pocakot védte a naptól mikor bementem úszni a vízbe (tengerbe). Meg a bikinit terhes hassal már nem akartam felvenni.

2023. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy először a Dechatlonban próbálkoztam nagyobb méretű olcsó dresszt venni, de úgy lötyögött rajtam, hogy gázul nézett ki, meg nem volt tartása. Így baba-mama outletről rendeltem kb 7 ezer Ft volt. Megérte, mert úszni is jártam. Meg kinézett vhogy.
2023. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!